Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Czy istnieje szybka podróż w Dragon Quest Builders 2? Dragon Quest Builders 2 poradnik, tipsy

W tym rozdziale dowiesz się, czy w Dragon Quest Builders 2 istnieje szybka podróż. Jak ją odblokować, żeby móc pojawić się w innym miejscu w mgnieniu oka?

Tak, w Dragon Quest Builders 2 istnieje szybka podróż - Czy istnieje szybka podróż w Dragon Quest Builders 2? - Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

Tak, w Dragon Quest Builders 2 istnieje szybka podróż. Z czasem, gdy będziemy przemierzać nowe lokacje, naszym oczom ukaże się pewien monument, który wygląda jak niebieska kula. Zalecane jest natychmiastowe udanie się do tego monumentu (warp zone), gdy tylko ukaże się naszym oczom. Będąc przy monumencie, należy wcisnąć przycisk odpowiadający za zbadanie przedmiotu (X na konsoli PS4). Po wykonaniu powyższych kroków, będziemy wstanie teleportować się do tego punktu z dowolnego miejsca na mapie.

Aby to zrobić, należy otworzyć mapę za pomocą przycisku otwierania mapy (touchpad na konsoli PS4), po czym znaleźć tam punkt, do którego chcemy się przeteleportować. Szybka podróż przeniesie zarówno nas jak i naszych towarzyszy, więc nie musimy obawiać się, że nasi kompani zostaną w miejscu, z którego chcieliśmy się wynieść. Sama podróż trwa bardzo krótką chwilę. Nie potrzebujemy do podróżowania nic więcej poza odkrytym i zbadanym punktem z wyżej wspomnianym monumentem.