Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Legend of Zelda Link's Awakening - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
The Legend of Zelda Link's Awakening - poradnik do gry

The Legend of Zelda Link's Awakening - poradnik do gry

Przeżyjmy to jeszcze raz Poradnik do The Legend of Zelda Link's Awakening to pełny i dokładny opis przejścia oraz porady dotyczące rozgrywki, które pomogą Ci odnaleźć się na wyspie Koholint. Z łatwością odnajdziesz wszystkie znajdźki oraz pokonasz każdego bossa.

Wyspa Koholint zaprasza. Poniższy poradnik stanowi kompletny zbiór informacji związanych z The Legend of Zelda: Link's Awakening. Znajdziesz tutaj informacje związane z rozgrywką. Poznasz także nowe mechaniki, które zostały zaimplementowane w odświeżonej wersji gry.

Krótko o The Legend of Zelda: Link's Awakening

The Legend of Zelda: Link's Awakening to przygodowa gra akcji stanowiąca odświeżoną wersję produkcji z 1993 roku. W grze wcielisz się w Linka, czyli tradycyjnego bohatera wszystkich głównych odsłon cyklu.

W przypadku tej części nie będziesz miał okazji eksplorować królestwa Hyrule. W czasie sztormu okręt Linka rozbija się, a protagonista trafia na tajemniczą wyspę Koholint. Aby się z niej wydostać musisz zebrać osiem magicznych instrumentów, które obudzą strażnika wyspy śpiącego na szczycie góry Tamaranch.

Czy remake wprowadza zmiany fabularne?

Nie. Remake wiernie odtwarza konstrukcję pierwowzoru, wraz ze wszystkimi misjami, lokacjami i wątkami. Zmiany w The Legend of Zelda: Link's Awakening sprowadzają się do usprawnień sterowania oraz dodania edytora poziomów oraz nowych elementów wyposażenia.

Na jakie platformy trafi gra?

The Legend of Zelda: Link's Awakening trafi tylko na konsolę Nintendo Switch.

The Legend of Zelda: Link's Awakening - edycja kolekcjonerska

W przypadku The Legend of Zelda: Links Awakening, oprócz standardowej wersji posiada także edycję kolekcjonerską - The Legend of Zelda Links Awakening - poradnik do gry

W przypadku The Legend of Zelda: Link's Awakening, oprócz standardowej wersji posiada także edycję kolekcjonerską. W jej skład wchodzi kopia gry, artbook oraz steelbok, którego wygląd inspirowany jest game boyem.

The Legend of Zelda: Link's Awakening - zwiastun z E3 2019

Informacje o The Legend of Zelda Link's Awakening - poradnik do gry

Autor : Olga Hippie Fiszer

Ostatnia aktualizacja : 9 sierpnia 2019

Poradnik zawiera : strony: 12, ilustracje: 162 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Legend of Zelda Link's Awakening - poradnik do gry