Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Blair Witch - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Blair Witch - poradnik do gry

Blair Witch - poradnik do gry

Zgub się w lesie, nie zgub siebie Poradnik do Blair Witch to nieoceniony przewodnik w wędrówce przez mroczne lasy Black Hills. Znajdziesz w nim zarówno podstawowe informacje (sterowanie i interfejs), jak i szczegółowy opis przejścia wątków fabularnych. Ponadto pomożemy Ci znaleźć sekrety.

Blair Witch to najnowsze dzieło rodzimego studia Bloober Team, które jest odpowiedzialne między innymi za stworzenie takich tytułów jak Layers of Fear czy Observer. Tym razem krakowski deweloper zabierze cię do uniwersum znanego głównie za sprawą wydanego w 1999 roku horroru - Blair Witch Project. Poniższe strony stanowią zbiór wszystkich dostępnych na ten moment informacji o grze.

Całość poradnika została podzielona na cztery części. Pierwszą część zawiera podstawowe informacja związane z rozgrywką. Znajdziesz tutaj omówienie podstawowych mechanik. Wśród najważniejszych stron znajdują się porady ogólne zawierające zbiór elementarnych informacji. Dodatkowo dowiesz się stąd jak wykorzystać kamerę, dlaczego Bullet jest dla towarzysza tak ważny oraz ile zajmie ci ukończenie gry.

Drugą części stanowi opis przejścia gry. Znajdziesz tutaj porady, które pomogą ci pomyślnie ukończyć wszystkie rozdziały - od tych początkowych, po sam finał. Dzięki temu nie straszne ci będą, żadne zagadki czy tajemne wydarzenia.

W trzeciej części znajdziesz natomiast lokalizację wszystkich sekretów, jakie możesz odkryć w czasie gry. Szukasz nieśmiertelników lub drewnianych lalek? W tym dziele znajdziesz odpowiedzi. Ostatnią część poradnika stanowi aneks zawierający wymagania sprzętowe, osiągnięcia oraz sterowanie.

Fabuła w Blair Witch

Blair Witch rzuci cię do 1996 roku do znanego z filmów lasu Black Hills w pobliżu Burkittsville w stanie Maryland. Wcielisz się w Ellisa - byłego policjanta z wojskowym przeszkoleniem. Mężczyzna decyduje się wziąć udział w poszukiwaniach zaginionego chłopca.

Protagonista nie zdążył na miejsce zbiórki, dlatego samotnie zapuścił się w las - Blair Witch - poradnik do gry

Protagonista nie zdążył na miejsce zbiórki, dlatego samotnie zapuścił się w las. Trop na jaki trafił jego pies, sprawia, że zamiast dołączyć do grupy Ellis udaje się w głąb lasu i gubi się w paranormalnej głuszy. Mimo trudności cały czas pozostaje on w kontakcie z szeryfem nadzorującym poszukiwania.

Czy tytuł jest powiązany z filmami?

Nie. Blair Witch stanowi osobną opowieść i nie ma związku z historiami przedstawionymi w filmach. W czasie przygody natrafisz jednak na odniesienia do pierwszej części cyklu. W czasie rozmów, które możesz usłyszeć wspomniana zostaje grupa zaginionych nastolatków oraz "miejsce, gdzie znaleziono taśmy".

Na jakich platformach zagram w Blair Witch?

W Blair Witch zagrasz na komputerze osobistym lub na Xboksie One.

Czy w grze znajdę sekrety?

Tak. W czasie przygody trafisz na znajdźki, do których zaliczyć można taśmy wideo.

  1. Zdjęcia;
  2. Drewniane lalki;
  3. Notatki psychiatry;
  4. Nieśmiertelniki.

Minimalne wymagania sprzętowe

  1. System operacyjny: Windows 7
  2. Procesor: Intel Core i3-3220 (3.30 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)
  3. Pamięć: 4 GB RAM
  4. Karta graficzna: GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265
  5. DirectX: Wersja 11
  6. Miejsce na dysku: 16 GB

Blair Witch - sterowanie na PC

Ikona

Funkcja

Ruch postacią/nawigowanie w ekwipunku - Blair Witch - poradnik do gry

Ruch postacią/nawigowanie w ekwipunku

Ruch kamerą - Blair Witch - poradnik do gry

Ruch kamerą

Interakcja - Blair Witch - poradnik do gry

Interakcja

Wyposażenie - Blair Witch - poradnik do gry

Wyposażenie

Panel komend Bulleta - Blair Witch - poradnik do gry

Panel komend Bulleta

Sprint - Blair Witch - poradnik do gry

Sprint

Kucnięcie - Blair Witch - poradnik do gry

Kucnięcie

Schowanie przedmiotu/anulowanie czynności - Blair Witch - poradnik do gry

Schowanie przedmiotu/anulowanie czynności

Osiągnięcia w Blair Witch

W Blair Witch będziesz mógł odblokować 25 osiągnięć, z czego 7 jest sekretnych. Pełną listę wraz z dokładnym opisem zdobycia każdego z osiągnięć znajdziesz w na osobnej stronie poradnika.

Informacje o Blair Witch - poradnik do gry

Autor : Agnieszka aadamus Adamus

Ostatnia aktualizacja : 12 lipca 2019

Poradnik zawiera : strony: 27, ilustracje: 102 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Blair Witch - poradnik do gry

Blair Witch - screen - 2019-08-30 - 403295Blair Witch - screen - 2019-08-30 - 403294Blair Witch - screen - 2019-08-30 - 403293Blair Witch - screen - 2019-06-10 - 398806Blair Witch - screen - 2019-06-10 - 398805Blair Witch - screen - 2019-06-10 - 398804Blair Witch - screen - 2019-06-10 - 398803Blair Witch - screen - 2019-06-10 - 398802