Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rozwój postaci w The Elder Scrolls Blades The Elder Scrolls Blades poradnik, wskazówki

Wraz ze zdobywanym doświadczeniem z misji głównych i pobocznych oraz przemierzaniu lochów Abyss, nasz bohater zdobywa punkty doświadczenia i awansuje na kolejne poziomy. Każdy awans łączy się z powiększeniem puli punktów magii (Magicka) lub kondycji (Stamina), które wykorzystujemy odpowiednio do rzucania zaklęć i korzystania z umiejętności podczas walki.

Bazowe statystyki postaci wynoszą po 200 punktów życia, magii oraz kondycji. Każdy awans to dodatkowe 10 punktów na pasku zdrowia i tyle samo w przypadku (zgodnie z wyborem gracza) magii lub kondycji. Do tego otrzymujemy punkty nauki do wydania na zaklęcia, perki i umiejętności - na poziomach 1-9 dostajemy po 1 punkcie, przedział 10-19 daje nam po 2 punkty, a powyżej 20. poziomu każdorazowo mamy do podziału aż 3 punkty nauki. Maksymalnym poziomem doświadczenia na chwilę obecną jest 100.

Istnieje opcja zresetowania wszystkich punktów i rozdzielenia ich na nowo, jednak musimy za nią zapłacić kryształami, czyli walutą pochodzącą z mikrotransakcji - Rozwój postaci w The Elder Scrolls Blades - The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

Istnieje opcja zresetowania wszystkich punktów i rozdzielenia ich na nowo, jednak musimy za nią zapłacić kryształami, czyli walutą pochodzącą z mikrotransakcji. Koszt rośnie wraz z poziomem bohatera i przykładowo na 20 poziomie będzie to około 250 kryształów, czyli równowartość około 14-15 zł. Więcej informacji o mikropłatnościach i poradach dotyczących grania bez wydawania złotówki znajduje się w dalszej części poradnika.

Opisane poniżej zaklęcia, perki i umiejętności mają zwykle po kilka rang, które ulepszają ich działanie. Dla lepszej przejrzystości tekstu opisaliśmy jedynie podstawowe rangi każdej z nich.