Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dreams - poradnik do gry

Dreams - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Czy do gry Dreams powstaje dużo zawartości i nowych snów? Dreams poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2019

W tym rozdziale poradnika do gry Dreams dowiesz się, czy gra cieszy się dużym zainteresowaniem społeczności i czy do gry tworzona jest dodatkowa zawartość i nowe sny.

Dreams studia Media Molecule cieszy się sporym zainteresowaniem i śmiało można stwierdzić, że kreator znalazł sporo fanów - Czy do gry Dreams powstaje dużo zawartości i nowych snów? - Dreams - poradnik do gry

Dreams studia Media Molecule cieszy się sporym zainteresowaniem i śmiało można stwierdzić, że kreator znalazł sporo fanów. Od momentu uruchomienia gry we wczesnym dostępie, powstaje coraz więcej projektów i unikatowych snów, które tworzy społeczność Dreams, jak i sami twórcy. Przeglądając zawartość snów, możemy natrafić na przeróżne projekty, które bywają bardzo zróżnicowane i często znacząco się od siebie różnią.

Co więcej, co tydzień twórcy nową tematykę w Community Jam i społeczność tworzy sny w oparciu o dany temat - Czy do gry Dreams powstaje dużo zawartości i nowych snów? - Dreams - poradnik do gry

Co więcej, co tydzień twórcy nową tematykę w Community Jam i społeczność tworzy sny w oparciu o dany temat. Jest to bardzo ciekawa inicjatywa i daje społeczności jasno określony cel - najlepsi twórcy są nagradzani specjalnymi odznakami i ścigają się w rankingach. To bardzo dobry sposób na to, by podtrzymać zainteresowanie różnych twórców i dać im motywację, by ciągle tworzyli nową zawartość do gry.

Z całą pewnością można również stwierdzić, że tak naprawdę jeszcze wszystko przed Dreams - gdy gra wyjdzie w pełnej wersji, gracze będą mieli do dyspozycji tysiące interesujących projektów, a ich ilość będzie się powiększała z dnia na dzień. Śmiało można więc stwierdzić, że gra jeszcze przez długi czas będzie cieszyła się bardzo dużą ilością dodatkowej i oryginalnej zawartości.