Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dreams - poradnik do gry

Dreams - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Czy mogę stworzyć wszystko w kreatorze gry Dreams? Dreams poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2019

Poniższy rozdział poradnika do gry Dreams odpowie na pytanie - co możesz właściwie stworzyć w edytorze postaci? Czy możliwe jest odtworzenie ulubionych gier, scen filmowych, czy może stworzenie czegoś zupełnie unikatowego?

Z całą pewnością można stwierdzić, że kreator w Dreams jest bardzo potężny i dotyka praktycznie każdej gałęzi produkcyjnej - Czy mogę stworzyć wszystko w kreatorze gry Dreams? - Dreams - poradnik do gry

Z całą pewnością można stwierdzić, że kreator w Dreams jest bardzo potężny i dotyka praktycznie każdej gałęzi produkcyjnej. Możesz modyfikować wygląd postaci, kamerę, tworzyć skrypty, dodawać muzykę i tworzyć przeróżne projekty. Kreator daje niespotykane dotąd możliwości i twórcy bynajmniej nie przesadzają, gdy mówią, że możliwe jest tworzenie własnych gier, teledysków, czy interaktywnych scen rodem z filmu.

Twórcy Dreams udostępnili bardzo obszerne lekcje, które uczą graczy jak posługiwać się udostępnionymi narzędziami. Proces może być trochę czasochłonny, gdyż opcji jest sporo - na szczęście, lekcje przygotowane są bardzo przystępnie i możemy płynnie wracać do problematycznych zagadnień. Nauka rozpoczyna się od prostej obsługi sterowania, a kończy na najtrudniejszych zagadnieniach. Przy odrobinie samozaparcia i chęci poświęcenia odpowiedniej ilości czasu - możemy stworzyć wspaniałe i bardzo grywalne projekty.

Już teraz widać niesamowitą złożoność projektów społeczności gier i samych twórców. Każdy kolejny sen stanowi odrębną całość i często coś bardzo oryginalnego. Społeczność stworzyło własne gry rpg, wyścigi, czy adaptacje ulubionych gier. Jest w czym wybierać! Jedyną przeszkodą i pewnym ograniczeniem są prawa autorskie - co przedstawiliśmy w następnym rozdziale poradnika.