Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dreams - poradnik do gry

Dreams - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Tryb kooperacji i multiplayer w Dreams Dreams poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2019

Poniższy rozdział poradnika do gry Dreams zawiera informację o trybie kooperacji i grze sieciowej w grze Dreams.

W early-access, gra nie posiada jeszcze zaimplementowanych opcji sieciowych - Tryb kooperacji i multiplayer w Dreams - Dreams - poradnik do gry

W early-access, gra nie posiada jeszcze zaimplementowanych opcji sieciowych. Nie możesz więc jeszcze cieszyć się grą ze znajomymi, czy graczami z całego świata. Tymczasowo, możesz jedynie samodzielnie odwiedzać światy stworzone przez innych graczy i bawić się w ich snach. Na szczęście, zawartości jest sporo i ilość contentu generowanego przez społeczność robi wrażenie. Ponadto, twórcy przygotowują w ramach Community Jam co tygodniowy event, gdzie ogrywać można różne, tematyczne gry.

Dobrym sposobem na przeczekanie do uruchomienia trybu sieciowego jest zabawa w Dream Shaping. Nauka i czas spędzony na edytorze zaowocuje, gdy będziemy mogli już grać ze znajomymi - nic wtedy nie będzie stało na przeszkodzie, by zaprosić ich do gry w stworzonych przez nas światów. Co więcej, na start gry będzie dostępnych mnóstwo snów, co już na premierę pozwoli cieszyć się mnogością dodatkowej zawartości Dreams.

Należy uzbroić się w cierpliwość i spokojnie poczekać, aż twórcy Dreams dopracują swoją produkcję i będą gotowi, by uruchomić tryby gry z innymi.