Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dreams - poradnik do gry

Dreams - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Tworzenie własnych poziomów i światów w Dreams Dreams poradnik, porady

Na kolejnej stronie poradnika znajdziesz informacje i garść porad związanych z tworzeniem własnych snów i gier w grze Dreams.

Osią zabawy i najlepszą cechą Dreams jest fakt, że większość projektów i gier pochodzi od społeczności gry - Tworzenie własnych poziomów i światów w Dreams - Dreams - poradnik do gry

Osią zabawy i najlepszą cechą Dreams jest fakt, że większość projektów i gier pochodzi od społeczności gry. Każdy użytkownik może użyć edytor snów (Dream Shaping) i stworzyć dzieło według własnej kreatywności i pomysłu. Cała procedura jest jednak dość czasochłonna i warto najpierw trzeba rozpocząć kolejne samouczki. Samouczki uczą praktycznie każdego aspektu związanego z tworzeniem snów - są one również bardzo przystępne. Lekcje zostały podzielone na kategorie i tak mamy np.: Animantion tutorials, Audio tutorials, czy Art tutorials. Wszystko jest możliwe do nauczenia!

Możliwe jest odtwarzanie poszczególnych lekcji i powtarzanie zagadnień, które aktualnie stwarzają nam problemy. Każdy samouczek to lekcja, która powiązana jest z filmem - możemy powtarzać do skutku niektóre rozwiązania, aż nabierzemy wprawy i np. nauczymy się dodawać opcje dialogowe do stworzonych przez nas postaci. Społeczność już teraz zachwyca pomysłami - możliwe jest np. wcielenie się w zabójcę smoków i wyruszenie na dużą przygodę, przypominającą rpg, takie jak Skyrim.

Jeśli chodzi o możliwości edytora, to są one potężne i tak naprawdę nie warto ich opisywać w poniższym tekście - Tworzenie własnych poziomów i światów w Dreams - Dreams - poradnik do gry

Jeśli chodzi o możliwości edytora, to są one potężne i tak naprawdę nie warto ich opisywać w poniższym tekście. Dużo lepszym rozwiązaniem jest branie udziału w interaktywnych lekcjach, które zostały przygotowane bardzo starannie. Wbrew pozorom, sam edytor po pewnym czasie robi się bardzo intuicyjny i tworzenie nowej zawartości jest coraz łatwiejsze. Problematyczny jest tylko pierwszy próg wejścia i żmudne początki nauki. Warto jednak się poświęcić i spróbować tworzyć własne sny - dzięki temu, będziemy mogli tworzyć własne gry, teledyski, czy opowieści, które chcemy przekazać innym graczom.