Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dreams - poradnik do gry

Dreams - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Omówienie trybów gry Dreams Dreams poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2019

Poniższy rozdział poradnika zawiera opis najważniejszych trybów rozgrywki w grze Dreams na Ps4.

Na samym początku gry wybierzesz swoja impa i weźmiesz udział w krótkim samouczku. Gra krok po kroku nauczy cię absolutnych podstaw o świecie gry, sterowaniu i wprowadzi cię w klimat produkcji. Po prologu, przeskoczysz do interaktywnego menu gry, stąd, możesz wybrać opcję gry i wybrać jedną z kilku opcji. Zaczynając od lewej strony, mamy dostępne:

1 - Omówienie trybów gry Dreams - Dreams - poradnik do gry
  1. Homespace Editor - Ta opcja w pełni będzie dostępna dopiero na późniejszym etapie produkcji. W tym trybie, możesz dowolnie modyfikować obszar "domu", w którym lądujesz między rozgrywaniem snów innych użytkowników. To swoiste interaktywne lobby, które możesz dowolnie upiększać zbierać Prize Bubbles, czy kończąc Imp Questy. To również twoja wizytówka - twoi przyjaciele mogą odwiedzać się tutaj, więc warto zadbać o należytą prezencje naszego mini królestwa.
  2. Dream Surfing - Główny tryb Dreams i trzon całej zabawy. Tutaj możesz odnaleźć sny innych graczy i uruchamiać ich przeróżne projekty. Odnajdziesz tutaj gry stworzone przez twórców i społeczność Dreams. Wiele gier powala wręcz złożonością i pokazuje potęgę udostępnionego edytora - nie dziwią więc gry fps, czy rpg..
  3. Community Jam - Podobny do poprzedniego trybu, z tą różnicą, że przedstawia sny tematycznie dopasowane do konkretnej kategorii. Co tydzień, twórcy ogłaszają inną tematykę i społeczność zgłasza swoje projekty. Najlepsze projekty są nagradzane unikatowymi odznakami. Oczywiście, jako gracz można ogrywać różne sny i cieszyć się kreatywnością innych.
  4. Dream Shaping - Kolejny potężny tryb, który pozwala stworzyć praktycznie wszystko! Udostępniony kreator ma mnóstwo opcji i z jego pomocą możemy tworzyć unikatowe projekty, gry, czy teledyski. Twórcy postarali się, by jak najłatwiej ułatwić start - przygotowali obszerne samouczki, które przedstawiają wszystkie niuanse kreatora. Możesz tworzyć przeróżne projekty, przeglądać swoje projekty, czy modyfikować stworzone sny.
  5. Nazwę swojego konta - znajdziesz tutaj swojego impa, informacje szczegółowe na temat wybieranych gier i preferencji, czy przejdziesz do swojego domu w grze.