Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ace Combat 7 Skies Unknown - poradnik do gry

Ace Combat 7 Skies Unknown - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak pokonać bossa Arsenal Bird w Ace Combat 7? Ace Combat 7 - poradnik, porady

Podczas kampanii Ace Combat 7 spotkasz paru minibossów - samoloty bądź drony o większej zwrotności i prędkości, niż standardowi przeciwnicy. Pojedynki z nimi nie różnią się niczym od zwykłej walki kołowej.

Prawdziwy boss w grze to potężny transporter dronów Arsenal Bird. Przy pierwszym spotkaniu z nim nic nie wskórasz. Później walka z nim polega na skupieniu się na zniszczeniu kluczowych elementów, które aktywują się po sobie, w gąszczu różnych wieżyczek i laserów zamontowanych na kolosie.

Co jakiś czas jednak Arsenal Bird odpali niebieską kulę wokół siebie - pole siłowe, przez które nie przechodzą pociski. Musisz odczekać aż pole zniknie i ponownie przejść do ataku.

Pociski są bezużyteczne przy włączonym polu siłowym. - Jak pokonać bossa Arsenal Bird w Ace Combat 7? - Ace Combat 7 Skies Unknown - poradnik do gry
Pociski są bezużyteczne przy włączonym polu siłowym.

Na początku skup się na dwóch głównych śmigłach - main propeller, później na śmigłach pomocniczych - sub propeller. Ustaw się za maszyną i atakuj od tyłu. Musisz zmniejszać prędkość, by nie zderzyć się z Arsenal Birdem. Uważaj na atakujące cię drony. Co jakiś czas rób nawroty zrywające namierzanie rakiet i oddalające cię od bossa.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie