Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Jurassic World Evolution - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Jurassic World Evolution - poradnik do gry

Jurassic World Evolution - poradnik do gry

Welcome... to Jurassic Park! Poradnik do gry Jurassic World Evolution to skrupulatnie przygotowany zestaw porad, który umożliwi skuteczne i szybkie wybudowanie parku jurajskiego swoich marzeń. Dowiecie się tu podstaw rozgrywki, obsługi interfejsu, oraz jak dbać i dobierać dinozaur!

Poradnik do gry Jurassic World Evolution zawiera informacje pomocne w przejściu gry, ułatwiające odnalezienie się w świecie przedstawionym. W grze tej musisz stworzyć własny park dinozaurów i czerpać zyski z odwiedzających park ludzi. W tym poradniku pokażemy ci jak zacząć rozgrywkę. Znajdziesz tutaj podstawowe porady i opis mechaniki. Umożliwi ci to szybki rozwój w grze. Dowiesz się co ci potrzebne, aby zarabiać. Nauczysz się odpowiednio dobierać dinozaury do wybiegu, aby się nie pozagryzały, a także nauczysz się dbać o ich komfort. Dzięki temu poradnikowi poradzisz sobie z zarządzaniem parkiem jurajskim.

Gra Jurassic Park Evolution to strategia, gra ekonomiczna, w której musisz zadbać o swoje interesy i dinozaury. Musisz stworzyć park, który będzie w przynosił dochody. Akcja Jurassic World: Evolution toczy się w uniwersum wykreowanym na potrzeby filmów Jurassic Park oraz Jurassic World. Produkcja przenosi graczy w niedaleką przyszłość, kiedy to ludzkości udało się opracować technologię pozwalającą na odtworzenie DNA dinozaurów z zachowanych próbek, a co za tym idzie - przywracanie ich do życia. W efekcie doprowadziło to do powstania tytułowego Parku Jurajskiego, czyli swoistego zoo, w którym ludzie mogą na własne oczy zobaczyć prehistoryczne gady.

Poradnik do gry Jurassic World Evolution zawiera:

Arkadiusz "Chruścik" Jackowski (https://www.gry-online.pl)

Informacje o Jurassic World Evolution - poradnik do gry

Autor : Arkadiusz Chruścik Jackowski

Ostatnia aktualizacja : 21 czerwca 2018

Poradnik zawiera : strony: 20, ilustracje: 32 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Jurassic World Evolution - poradnik do gry