Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Królik doświadczalny | Solucja Vampyr Vampyr poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Vampyr, znajdziesz opis zadania "Królik doświadczalny". To ostatnia misja mająca miejsce w Londynie. Przed przystąpieniem do niej, warto zakończyć wszystkie dodatkowe aktywności. Przed tobą bowiem ostateczne starcie w grze - Jonathan musi zmierzyć się z Katastrofą.

1 - Królik doświadczalny | Solucja Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  1. Twoim zadaniem jest dotarcie do kanałów. Na mapie znajdziesz kilka różnych zejść: W West End, czy w Dokach. Najszybsze będzie jednak przejście niedaleko schroniska Seana Hamptona.
  2. Dotrzyj do wioski przyjaznych skalów. Miejsce będzie opustoszałe - włącz tryb widzenia wampira i idź za krwią. Niebawem natkniesz się na swojego stworzyciela, który podzieli się z tobą ważnymi informacjami o nadchodzącej walce.
2 - Królik doświadczalny | Solucja Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  1. Idź dalej - niedługo dotrzesz do areny, na której czeka cię walka z Harriet Jones. To finałowy boss w grze, przygotuj się na dość trudną walkę.
  2. Początek starcia, to pojedynek z Harriet. Kobieta podobnie jak Doris Fletcher, ma zmutowane ramię i wykorzystuje je do ataków dystansowych. Ataki są dość bolesne, więc koniecznie musisz je unikać.
  3. Po uderzeniu, kobieta jest dość podatna na atak, gdyż wraca do równowagi. Wykorzystaj to i w odpowiednim momencie uniknij ciosu. Dodatkowo, boss będzie tworzy chmury gazu, które zadają obrażenia przy dotknięciu.
3 - Królik doświadczalny | Solucja Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  1. Powinieneś sobie dać szybko radę z przeciwnikiem. Czeka cię teraz druga faza bitwy i ostateczny pojedynek z Awatarem Czerwonej Królowej.
  2. Ten boss jest... dość słaby. Królowa ma sporą podatność na ataki w zwarciu i broń dystansową. Jest przy tym bardzo powolna i długo stoi bezruchu, otwierając się na przeróżne ataki.
  3. Jedynym problemem jest jej duża pula zdrowia i umiejętność tworzenia krwawych klonów, które potem gonią cię po arenie. Wystarczy jednak do walki podejść z zimną krwi, spokojnie punktować przeciwnika i... uratujesz Londyn przed zagładą.
  4. Czeka cię teraz scenka, w której spotkasz starą Bridget i dowiesz się nowych faktów. Jonathan uporał się z epidemią i teraz wyrusza na poszukiwania Lady Ashbury.