Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

PUBG - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
PUBG - poradnik do gry

PUBG - poradnik do gry

Może być tylko jeden! PUBG poradnik, porady (Playerunknown's Battleground) to najlepsze bronie, karabiny, wymagania sprzętowe, sterowanie, porady na start, gra w drużynie, mapy, skrzynki i modyfikacje broni.

Ostatnia aktualizacja: 20 sierpnia 2019

Poradnik do PUBG, czyli gry Playerunknown's Battleground zawiera komplet informacji niezbędnych do zrozumienia tej rozbudowanej i wymagającej produkcji. Znajdziesz tutaj praktycznie porady i wyjaśnienie wszystkich występujących w grze mechanizmów rozgrywki - począwszy od skoku na spadochronie, przez kompletowanie ekwipunku i skuteczną walkę, aż do informacji dotyczących końcowych etapów rozgrywki.

Pierwszą część poradnika stanowią porady na start. Znajdziesz tutaj informacje, które umożliwią ci łatwiejsze rozpoczęcie przygody w Playerunknown's Battleground. Poznasz tutaj podstawowe informacje związane między innymi z walką, dostępnymi w grze pojazdami czy gromadzonym ekwipunkiem. Znajdziesz tutaj również zagadnienia związane z tym, jak zaskoczyć przeciwnika czy uratować się od śmierci.

Kolejna część poradnika stanowi opis przebiegu meczu. Ten dział zawiera między innymi porady związane z lądowaniem w świecie gry, strefami na mapie czy doborem broni. W kolejnym dziale znajdziesz omówienie dostępnego w PUBG uzbrojenia. Znajdziesz tutaj kompletną listę sprzętu, który możesz znaleźć w czasie gry.

W dziale pole bitwy znajdziesz natomiast najważniejsze informacje związane z leczeniem postaci, zrzutami zaopatrzenia oraz poruszaniem się po mapie. Całość solucji dopełnia atlas świata, w którym znajdziesz dokładne omówienie wszystkich map dostępnych w grze.

Krótko o Playerunknown's Battleground

Playerunknown's Battleground to gra multiplayer zaliczana do gatunku battle royale opracowana przez koreańskie studio Bluehole. W czasie każdego meczu grupka graczy zrzucana jest na dużą zamkniętą mapę, której powierzchnia zmniejsza się z czasem. Twoim zadaniem jest w PUBG jest przetrwanie dłużej niż inni gracze.

O miejscu rozpoczęcia zabawy decydujesz samodzielnie - musisz bowiem w odpowiednim momencie wyskoczyć z lecącego samolotu. Wylądowanie w odpowiednim miejscu bardzo istotne. Każdy mecz rozpoczynasz bez wyposażenia. Wszelką broń i pozostałe elementy ekwipunku zdobywasz przeszukując kolejne lokacje.

W grze może brać udział maksymalnie 100 graczy. Mecz skończy się, gdy przy życiu postanie tylko jedna osoba.

Czy w PUBG mogę grać w trybie offline?

Nie. Gra przeznaczona jest tylko do sieciowej zabawy.

Czy PUBG oferuje funkcję crossplay?

Nie. Na ten moment opcja crossplay jest niedostępna. Twórcy zapowiadają jednak, że taka opcja może pojawić się w przyszłości.

Autorzy Poradnika

Amadeusz "ElMundo" Cyganek, Jakub Bugielski


Informacje o PUBG - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 4 sierpnia 2017

Poradnik zawiera : strony: 62, ilustracje: 163 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 4.

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w PUBG - poradnik do gry