Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Czarnogon (Redmaw) | Południk, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Czarnogon. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Początek misji

Zadanie pojawi się w dzienniku po rozmowie z Liganem w ramach zadania Najbardziej niebezpieczna z gier. Udaj się do miejsca wskazanego znacznikiem, żeby odnaleźć Tanalah i powstrzymać zamiary Ahsisa.

Znajdź Tanalah

Na miejscu szybko zorientujesz się, że Tanalah wpadła w zasadzkę - Horizon Zero Dawn: Czarnogon (Redmaw) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Na miejscu szybko zorientujesz się, że Tanalah wpadła w zasadzkę. W okolicy będzie kilkunastu bandytów i nie ma szans, byś wyeliminował ich bez ściągania na siebie ich uwagi. Przede wszystkim unikaj walki w zwarciu i staraj się strzelać w głowę. Tanalah zadaje znikome obrażenia, więc cały ciężar walki spoczywa na tobie.

Po wyeliminowaniu bandytów porozmawiaj z łowczynią. Tanalah poinformuje cię, że Ahsis udał się w kierunku w którym widziano legendarną maszynę. Podążaj za nią, a zaprowadzi cię do niej.

Ostatecznie dotrzecie do miejsca w którym Aloy musi skorzystać z Fokusa, żeby namierzyć ślady Ahsisa. Podświetl je i podążaj za nimi. Tym sposobem szybko dotrzesz do miejsca, w którym Ahsis walczy z Czarnogonem. Dalszy etap zadania to walka z maszyną.

Pokonaj Czarnogon

Starcie z maszyną nie różni się niczym od walki ze zwykłym Gromoszczękiem. Musisz ostrzeliwać te same wrażliwe punkty, jednocześnie starając się unikać szarż i ciosów ogonem. Najważniejszym elementem starcia jest zneutralizowanie wyrzutni dysków na jego grzbiecie, co pozwala nam wykorzystywać otoczenie do ochrony przed jego atakami dystansowymi. Dopóki maszyna może korzystać z wyrzutni, to może nas dosięgnąć niezależnie od tego gdzie się ukryjemy.

Tanalah ma marginalne znaczenie w starciu, ale odciąga uwagę maszyny, dzięki czemu możemy zregenerować siły, wytworzyć strzały i oddać kilka ciosów w zad maszyny - Horizon Zero Dawn: Czarnogon (Redmaw) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Tanalah ma marginalne znaczenie w starciu, ale odciąga uwagę maszyny, dzięki czemu możemy zregenerować siły, wytworzyć strzały i oddać kilka ciosów w zad maszyny. Co ciekawe jeśli spróbujemy zdominować maszynę, to stanie się nam posłuszna. Nie daje to jednak efektów w zadaniu, więc ostatecznie musimy ją zaatakować, żeby posunąć je naprzód.

Zakończenie zadania

Po wygranej walce porozmawiaj z Tanalah i Ahsisem. Następnie wróć do siedziby Loży Łowców. Tam ponownie porozmawiaj z Tanalah. Po dłuższej sekwencji dialogowej zadanie, jak i wątek Loży Łowców zostaną zakończone.