Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Kocioł ZETA (Cauldron ZETA) Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania związanego z Kotłem ZETA. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Początek zadania

Zadanie pojawi się w dzienniku gdy tylko zbliżysz się do Kotła. Tuż przed wejściem czai się kilka Nękaczy. Możesz z nimi walczyć, aczkolwiek nie jest to konieczne, żeby wejść do Kotła. Okazuje się bowiem, że główne wejście do lokacji jest zablokowane, a żeby dostać się do rdzenia musisz najpierw wdrapać się na pobliską skałę i tam znaleźć wejście.

Dotrzyj do rdzenia

W przeciwieństwie do innych Kotłów. W tym nie czekają na ciebie wyszukane zagadki i pomniejsi przeciwnicy, których musisz pokonać, żeby dostać do komnaty Rdzenia. W Kotle ZETA idziesz bezpośrednio przed siebie i zbierasz wszystkie napotkane po drodze zioła lecznicze, jeśli masz jeszcze miejsce w torbie. Niedługo potem musisz zeskoczyć z klifu, a tam czeka na ciebie komnata Rdzenia.

Zanim przystąpisz do walki z Gromoszczękiem pozbądź się dwóch Czujek, które pilnują pola siłowego - Horizon Zero Dawn: Kocioł ZETA (Cauldron ZETA) - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Zanim przystąpisz do walki z Gromoszczękiem pozbądź się dwóch Czujek, które pilnują pola siłowego.

Pokonaj bossa i nadpisz rdzeń

Wskazówki dotyczące walki z Gromoszczękiem znajdziesz w dedykowanym rozdziale poradnika w sekcji FAQ. Warto mieć na uwadze, że punkt automatycznego zapisu znajduje się przed wejściem do Kotła, więc jeśli nie podołasz zadaniu, to znajdziesz się poza Kotłem. Z jednej strony męczące może być wdrapywanie się do wejścia i unikanie Nękaczy, ale dzięki temu masz szansę nadrobić poziom lub zebrać doświadczenie, by potem wrócić i stawić czoła maszynie po raz kolejny.

Jeśli uda ci się pokonać maszynę, to koniecznie nadpisz dane w Rdzeniu i wróć na powierzchnię. Dzięki temu będziesz mógł przejmować kontrolę nad największymi maszynami - Gromoszczękiem, Skałokruszem i Burzoptakiem.