Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Fatalne dziedzictwo (Fatal Inheritance) | Solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Fatalne dziedzictwo. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pozwolą ci ukończyć zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Zadanie pojawi się w dzienniku po rozmowie z Ranamanem. Gdy będziesz w pobliżu Podgrodzia usłyszysz jego głośną rozmowę ze strażnikami, więc z pewnością go nie przeoczysz. Poprosi on Aloy, by udała się do jego rezydencji i sprawdziła, czy jego rodzina żyje. On sam musiał uciekać z posiadłości, bo została zaatakowana przez maszyny.

Pokonaj maszyny

Po wkroczeniu za mury rezydencji szybko okazuje się, że maszyny nadal jej pilnują. Twoim celem jest wyeliminowanie ich, co pozwoli ci spokojnie poprowadzić śledztwo w sprawie ocalałych. Nie powinieneś mieć z tym większych problemów, bo na terenie posesji jest sporo krzaków. Jedyną przeszkodę może stanowić Niszczyciel, ale powinieneś sobie z nim poradzić korzystając z pułapek i ognia.

Sprawdź tajemnicze urządzenie

Po wybiciu maszyn twoim celem jest wejście do warsztatu, który znajdziesz na lewo od głównej bramy - Horizon Zero Dawn: Fatalne dziedzictwo (Fatal Inheritance) | Solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po wybiciu maszyn twoim celem jest wejście do warsztatu, który znajdziesz na lewo od głównej bramy. Drzwi są zamknięte, ale na jednej ze ścian znajdziesz kilka kamieni, które umożliwią ci wejście po ścianie na piętro warsztatu. Wewnątrz budynku musisz dostać się na niższy poziom i zbadać Fokusem źródło dziwnego dźwięku. Aloy wyłączy urządzenie i nie pozostaje ci nic innego jak opuścić warsztat.

Na tym etapie zadania musisz zbliżyć się do rezydencji, żeby posunąć je naprzód - Horizon Zero Dawn: Fatalne dziedzictwo (Fatal Inheritance) | Solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Na tym etapie zadania musisz zbliżyć się do rezydencji, żeby posunąć je naprzód. Szybko usłyszysz krzyk, który dochodzi zza drzwi po lewej. Wejdź z nimi w interakcję, żeby je odblokować. Zobaczysz krótki przerywnik filmowy, a po nim czeka cię walka z Jastrząbłyskami. Pamiętaj, że najlepszym sposobem na walkę z nimi jest podpalenie. Po chwili padną martwe na ziemię.

Zakończenie zadania

Po zakończonej walce porozmawiaj z Daradi, która wyjaśni ci motywacje Ranamana. Tym samym zadanie zostanie zakończone, a na twoje konto wpłynie nagroda.