Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Chwila spokoju (A Moment's Peace) | Południk, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Chwila spokoju. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pozwolą ci ukończyć zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj misję

Zadanie pojawi się w dzienniku po rozmowie z Vilgundem w Południku - Horizon Zero Dawn: Chwila spokoju (A Moments Peace) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Zadanie pojawi się w dzienniku po rozmowie z Vilgundem w Południku. Okazuje się, że jest pewne miejsce w którym maszyny nie są agresywne wobec ludzi. Sugeruje ci, że warto je zbadać.

Odnajdź Banucką wioskę

Gdy zbliżysz się od obszaru oznaczonego przez zadanie, to zobaczysz powyższy widok - Horizon Zero Dawn: Chwila spokoju (A Moments Peace) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Gdy zbliżysz się od obszaru oznaczonego przez zadanie, to zobaczysz powyższy widok. Podążaj w kierunku obozu, a szybko zauważysz, że maszyny są zdominowane przez plemię Banuków. Porozmawiaj z jednym z jego przedstawicieli, żeby dowiedzieć się czegoś więcej i posunąć zadanie naprzód.

W centralnej części obozu tuż obok szczątków wielkiej maszyny znajdziesz mężczyznę o imieniu Tikuk - Horizon Zero Dawn: Chwila spokoju (A Moments Peace) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W centralnej części obozu tuż obok szczątków wielkiej maszyny znajdziesz mężczyznę o imieniu Tikuk. Pozwoli ci on zbadać sprawę spokoju, który ogarnia wszystkie maszyny. W pierwszej kolejności uruchom Fokus i poszukaj wskazówek, które mogą naprowadzić cię na właściwy tor.

Ustal źródło sygnału

Po chwili trafisz na niezidentyfikowane źródło sygnału, które leży daleko w górach - Horizon Zero Dawn: Chwila spokoju (A Moments Peace) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po chwili trafisz na niezidentyfikowane źródło sygnału, które leży daleko w górach. Udaj się w tamtym kierunku, a szybko trafisz na ścianę przy której modlą się Banukowie. Po lewej będzie kilka półek skalnych, które pozwolą ci dotrzeć w górne partie gór. Czeka cię dłuższa sekwencja wspinaczkowa. Większość półek Aloy wybierze automatycznie, a jeśli będzie się zatrzymywać to wystarczy wykonać skok w kierunku określonym znacznikiem zadania.

W dalszym etapie zauważysz siedzące spokojnie Jastrząbłyski, a obok nic ognisko. Podążaj ścieżką obok punktu kontrolnego, a dotrzesz do dwóch mężczyzn. Porozmawiaj z nimi. Ostatecznie musisz iść aż do źródła sygnału, tak obejrzysz krótki przerywnik filmowy.

Obroń Banuków

Przeskanuj artefakt za pomocą Fokusa - Horizon Zero Dawn: Chwila spokoju (A Moments Peace) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Przeskanuj artefakt za pomocą Fokusa. Po chwili zadanie zostanie zaktualizowane, a ty musisz wrócić do wioski. Najszybsza droga prowadzi poprzez konar drzewa, który znajdziesz na przeciwko ogniska, tuż obok miejsca w którym siedziały Jastrząbłyski. Gdy dotrzesz na dół okaże się, że maszyny przystąpiły do ataku. Zabij dwóch Złomiarzy i jednego Niszczyciela. Po wszystkim porozmawiaj z Tikukiem.

Zakończenie zadania

Po krótkiej scence dialogowej nie pozostaje ci nic innego jak powrót do Vilgunda. Po rozmowie z nim otrzymasz nagrodę, a zadanie zostanie zakończone.