Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Uczcić poległych (Honor the Fallen) | Południk, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Uczcić poległych. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Zadanie pojawi się w dzienniku po rozmowie z kapłanem w świątynnej części Południka. Namman prosi cię o pomoc dla trzech pielgrzymów, którzy mają rozmaite problemy związane z dostępem do miejsc kultu. W ramach misji musisz udać się do każdej z trzech oznaczonych na mapie lokacji i sprawić, żeby wierni mogli bezpiecznie dostać się do kaplic.

Poszczególne etapy zadania zostały opisane w osobnych sekcjach.

Chram Królów (Shrine of Kings)

Po przybyciu na miejsce porozmawiaj najpierw z Brageldem [1], którego spotkasz przed wejściem do kaplicy - Horizon Zero Dawn: Uczcić poległych (Honor the Fallen) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po przybyciu na miejsce porozmawiaj najpierw z Brageldem [1], którego spotkasz przed wejściem do kaplicy. Po rozmowie z nim zamień kilka słów z kapłanem [2], który zablokował dostęp do kaplicy dla wiernych.

Nie ma znaczenia które opcje dialogowe wybierzesz. Ostatecznie kapłan przestanie blokować przejście do kaplicy i wierni będą mogli z niej korzystać. Po wszystkim porozmawiaj z Brangeldem, a ten etap zadania zostanie zakończony.

Słoneczny Stok (Suns's Climb)

Pierwszym celem w zadaniu jest wejście na szczyt góry na której leży kapliczka. Łagodne podejście jest od północy więc nie ma potrzeby, żebyś męczył się i próbował wskoczyć na górę po płaskiej ścianie.

Na szczycie musisz pozbyć się trzech Jastrząbłysków. Maszyny są bardzo podatne na płomienie i wystarczą dwie strzały, żeby wyeliminować je z walki na kilka sekund zabierając im jednocześnie ponad połowę punktów wytrzymałości. Powtarzaj sekwencję do skutku jednocześnie unikając fal mrozu, którymi strzelają maszyny. Postaraj się jak najszybciej dostać na szczyt góry, bo tam będziesz miał więcej miejsca na robienie uników i walkę z maszynami.

Po wyeliminowaniu maszyn porozmawiaj z pielgrzymem, którego tam spotkasz - Horizon Zero Dawn: Uczcić poległych (Honor the Fallen) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po wyeliminowaniu maszyn porozmawiaj z pielgrzymem, którego tam spotkasz. Tym samym bieżący etap zdania zostanie zakończony.

Chram nad Sadzawką (Lake Shrine)

Ten etap zadania polega na wyeliminowaniu dwóch Kłapaków, które znajdziesz nieopodal kapliczki - Horizon Zero Dawn: Uczcić poległych (Honor the Fallen) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Ten etap zadania polega na wyeliminowaniu dwóch Kłapaków, które znajdziesz nieopodal kapliczki. Najprostszym sposobem na pozbycie się ich jest podpalenie. Po chwili maszyny wybuchną i zajmą się ogniem. Unikaj ataków dystansowych, ale utrzymuj się w średnim dystansie, bo ataki w zwarciu wyprowadzane przez Kłapaki zadają bardzo duże obrażenia.

Po wszystkim porozmawiaj z Reą, którą spotkasz na pomoście kaplicy, a ten etap zadania zostanie zakończony.

Zakończenie zadania

Po spełnieniu wszystkich opisanych powyżej zadań udaj się ponownie do kapłana. Poinformuj go o postępach, a zadanie zostanie zakończone.