Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Zabierać bogatym (Robbing the Rich) | Południk, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Zabierać bogatym. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Zadanie pojawi się w dzienniku po rozmowie z Ravanem w Południku. Mężczyzna poinformuje cię, że skradziono miecz, który był bezcenny dla niego. Twoim zadaniem jest odnalezienie sprawcy.

Wytrop złodzieja

W pierwszej kolejności porozmawiaj z lokajem kupca - Horizon Zero Dawn: Zabierać bogatym (Robbing the Rich) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W pierwszej kolejności porozmawiaj z lokajem kupca. Spotkasz go tuż obok na ulicy. Rozmowa z nim nie wyjaśni wiele i następnym twoim krokiem powinno być podświetlenie widocznego na obrazku okna za pomocą Fokusa. Dzięki temu wpadniesz na ślad złodzieja. Podążaj za nim.

Ślad prowadzi do jednego ze stoisk. Porozmawiaj z Keadi, a dowiesz się gdzie udał się złodziej z tego punktu. Podążaj za znacznikiem zadania żeby posunąć wątek naprzód.

Ostatecznie trafisz do punktu w którym ślad się urywa - Horizon Zero Dawn: Zabierać bogatym (Robbing the Rich) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Ostatecznie trafisz do punktu w którym ślad się urywa. Porozmawiaj z kobietą widoczną na obrazku. Jeśli nie możesz jej znaleźć to skorzystaj z Fokusa. Będzie ona jedyną osobą w pobliżu którą urządzenie oznaczy. Okazuje się, że złodziej faktycznie podążał tą ścieżką, ale Roksha twierdzi, że nie miał ze sobą miecza.

Wróć do Keadi i zadaj jej dodatkowe pytania. Okazuje się, że kobieta ma związek z kradzieżą. Zapewnia cię o swoich intencjach i prosi, żeby Aloy udała się do młyna, tam dowie się dlaczego kradzież miecza była ważna. Udaj się do miejsca wskazanego znacznikiem, żeby kontynuować zadanie.

Uwolnij złodzieja

Na miejscu porozmawiaj z Kindivem - Horizon Zero Dawn: Zabierać bogatym (Robbing the Rich) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Na miejscu porozmawiaj z Kindivem. W czasie rozmowy dowiesz się jakie były motywy kradzieży. Mężczyzna poprosi cię o odszukanie jednego z jego wspólników. Obiecał, że jeśli go znajdziesz to odda miecz właścicielowi.

W dalszym etapie zadania musisz udać się w okolice ruin Zszarzałe kości - Horizon Zero Dawn: Zabierać bogatym (Robbing the Rich) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W dalszym etapie zadania musisz udać się w okolice ruin Zszarzałe kości. Tam warto rozpocząć poszukiwania zaginionego. W pobliżu tamtejszego ogniska znajdziesz strzępy tkaniny. Po zbadaniu ich możesz skorzystać z Fokusa, żeby oznaczyć ślady zaginionego.

Podążając za nimi dotrzesz do obozu Carja - Horizon Zero Dawn: Zabierać bogatym (Robbing the Rich) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Podążając za nimi dotrzesz do obozu Carja. Żeby dowiedzieć się czegoś o dalszych losach zaginionego musisz pozbyć się wszystkich przeciwników. Zadanie nie będzie łatwe, ale jeśli uda ci się pozostać niezauważonym to masz spore szanse powodzenia. Po rozprawieniu się ze strażnikami przy frotowej bramie musisz udać się w głąb fortu.

Tam okaże się, że zaginiony wpadł w ręce bandytów - Horizon Zero Dawn: Zabierać bogatym (Robbing the Rich) | Południk, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Tam okaże się, że zaginiony wpadł w ręce bandytów. Twoje zadanie polega na unieszkodliwieniu oprawców. Skorzystaj z Fokusa, żeby poznać położenie przeciwników i postaraj się wyeliminować ich po cichu. Nie są szczególnie spostrzegawczy czy inteligentni, więc możesz nawet atakować ich bezpośrednio zakradając się za ich plecy. Dobrym rozwiązaniem dla zneutralizowania większej grupy wrogów jest użycie procy z bombami paraliżującymi. Przeciwnicy będą przez krótki czas podatni na ciosy krytyczne, więc wykorzystaj to na swoją korzyść i wyeliminuj ich gdy są bezbronni.

Zanim uwolnisz Nasama przeszukaj obóz, niedaleko miejsca gdzie jest przetrzymywany znajdziesz kilka skrzyń z zapasami. Uwolnij go, żeby kontynuować zadanie. Po chwili będziesz musiał udać się zaraz za Nasamem na dach fortu. Stamtąd przy użyciu liny dostaniesz się do podnóża góry na której stoi fort.

Zakończenie zadania

Gdy będziesz na dole to porozmawiaj z Nasamem. W dalszej części zadania musisz udać się do kupca, który zlecił ci zadanie. Po rozmowie z nim zadanie zostanie zakończone.