Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Pole poległych (Field of the Fallen) solucja Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Poszukująca u bram. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

W czasie zadania Miasto Słońca po rozmowie w Erendem w domu Olina ten poprosi cię o pomoc w ustaleniu sprawców mordu na jego siostrze. Korzystając z oznaczeń Fokusa, możesz zdobyć szereg informacji na miejscu zasadzki. W pierwszej kolejności musisz spotkać się z Erendem na północy, w miejscu, w którym znaleziono jego siostrę.

Po dotarciu w miejsce wskazane znacznikiem okaże się, że Erend jest w niebezpieczeństwie - Horizon Zero Dawn: Pole poległych (Field of the Fallen) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po dotarciu w miejsce wskazane znacznikiem okaże się, że Erend jest w niebezpieczeństwie. Wyeliminuj maszyny, które mu zagrażają, a następnie porozmawiaj z nim. Wypytaj go o wszystko, a potem podążaj za nim do wskazanego miejsca.

Znajdziesz tam ślad krwi, który musisz dokładniej zbadać - Horizon Zero Dawn: Pole poległych (Field of the Fallen) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Znajdziesz tam ślad krwi, który musisz dokładniej zbadać. Okazuje się, że ciała zostały przywiezione po dokonanym mordzie i rozrzucone w miejscu w którym aktualnie jesteś. Uruchom Fokus, żeby namierzyć ślady wozu i podążaj za nimi. Po długim spacerze wylądujecie w ruinach nieopodal. Szybko okaże się, że zostaliście wykryci. Twoim zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich wrogów.

Gdy tylko uda ci się z nimi rozprawić, do akcji wkroczą maszyny. Błyskawicznie obok was pojawią się dwa Niszczyciele i jak możesz się domyślać, Erend nawet przez chwile nie będzie w centrum ich zainteresowania. Skorzystaj z płonących strzał, bo bardzo łatwo mogą przechylić szalę zwycięstwa na twoją korzyść. Dobrym rozwiązaniem są też bomby paraliżujące, ale maszyny są dość szybkie, co znacznie utrudni korzystanie z procy.

Po wszystkim skorzystaj z Fokusa, żeby zbadać obszar który był miejscem faktycznej zasadzki na siostrę Erenda - Horizon Zero Dawn: Pole poległych (Field of the Fallen) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po wszystkim skorzystaj z Fokusa, żeby zbadać obszar który był miejscem faktycznej zasadzki na siostrę Erenda. Punktami szczególnymi są porozbijane kamienie, plama krwi, porozrzucana broń i drewniany statyw widocznym na powyższym obrazku. Po zbadaniu każdego z nich Aloy będzie gotowa przeprowadzić symulację zdarzeń. Porozmawiaj z Erendem, a zadanie zostanie zakończone.

W dzienniku pojawi się kolejna misja główna z tego wątku - Na ziemie graniczne.