Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Zemsta córki (A Daughter's Vengance) | Solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Zemsta córki. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Zadanie pojawi się w dzienniku po rozmowie z Yanem. Mężczyznę spotkasz w osadzie Wzniesienie Matki. Yan poprosi cię o pomoc w odnalezieniu siostry, która ruszyła w pogoń za zabójcą ich ojca.

Znajdź trop

W pierwszej kolejności musisz udać się do lokacji Korona Matki - Horizon Zero Dawn: Zemsta córki (A Daughters Vengance) | Solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W pierwszej kolejności musisz udać się do lokacji Korona Matki. Tam porozmawiaj z kobietą o imieniu Solai. Znajdziesz ją tuż obok północnej bramy osady. W czasie rozmowy dowiesz się, że Naoka udała się do Wieży Dnia.

Wspomniany fort to brama graniczna pomiędzy ziemiami Nora a Carja. Żeby wykonać zadanie musisz w pierwszej kolejności ukończyć misję Poszukująca u bram z wątku głównego opowieści. W przeciwnym wypadku nie uda ci się wejść do Wieży Dnia.

We Wieży Dnia musisz skontaktować się z jednym z dowódców straży. Po wejściu do fortu skieruj się w prawo i rusz schodami na górę. Zaida znajdziesz przy stole z mapami. W rozmowie dowiesz się ze Nakoa próbowała go zabić, ale ostatecznie została pojmana i puszczona wolno. Zaid podejrzewa, że mogła paść ofiarą bandytów, których kryjówka leży na zachodzie. Udaj się tam, żeby kontynuować zadanie.

Uwolnij Naokę

Przy wejściu do obozu nie zastaniesz żadnego ze strażników - Horizon Zero Dawn: Zemsta córki (A Daughters Vengance) | Solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Przy wejściu do obozu nie zastaniesz żadnego ze strażników. W środku zauważysz kilku żołnierzy Carja. Gdy się do nich zbliżysz zobaczysz krótki przerywnik filmowy. Okazuje się, że to pułapka. Zabij wszystkich przeciwników w lokacji. Następnie przeszukaj wóz, który znajdziesz centralnej części dziedzińca. Podążaj za śladami wyrytymi przez wóz w podłożu.

Ślady prowadzą do większego fortu - Horizon Zero Dawn: Zemsta córki (A Daughters Vengance) | Solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Ślady prowadzą do większego fortu. Podejdź do bramy [1], a misja zostanie zaktualizowana. Twoim celem jest wyeliminowanie strażników w obozie. Skorzystaj z wyłomu w murze [2], żeby dostać się do środka. Na dziedzińcu jest masa krzaków z których możesz przeprowadzać ciche zabójstwa. Zanim ruszysz dalej nie zapomnij skorzystać z Fokusa, który pokaże ci położenie każdego z przeciwników.

Wraz z pozbyciem się strażników droga do zaginionej stanie otworem. Skorzystaj z Fokusa, żeby odnaleźć ślad uwięzionej. Trop prowadzi do piwnicy. Porozmawiaj z nią i poczekaj, aż uwolni pozostałych więźniów. Po wyjściu z piwnicy okazuje się, że Zaid dotarł do obozu.

Zabij Zaida

Wyeliminuj jego żołnierzy, a następnie zajmij się nim. Uważaj na wyrzutnię rakiet którą dysponuje i staraj się nie zatrzymywać się na dłuższą chwilę. Wykorzystuj moment gdy Zaid będzie przeładowywał broń, żeby go postrzelić.

W chwili gdy Zaid zostanie unieszkodliwiony pojawi się scenka, a po niej dialog. Zadanie zostanie zakończone.