Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Nieprzygotowani (Underequipped) | Obóz Łowców, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Nieprzygotowani. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Początek misji

Zadanie pojawi się w dzienniku po rozmowie z Lubavadem w Obozie Łowców. Okazuje się, że z osady wyruszyła karawana, ale osoba odpowiedzialna za zaopatrzenie nie dopełniła obowiązków i wojownicy nie zabrali ze sobą odpowiedniej amunicji. Lubavad przekazuje ci wybuchowe strzały i prosi, żebyś doścignął karawanę i zaopatrzył jego pracowników.

Obroń karawanę

Znacznik zadania zaprowadzi cię do miejsca gdzie zatrzymała się karawana. Najszybciej dostaniesz się tam drogą na wschód bezpośrednio z punktu w którym rozmawiałeś ze zlecającym zadanie. Po drodze możesz trafić na opuszczone wozy karawany, ale nie jest to warunkiem koniecznym misji, więc nie szukaj ich celowo, bo nie znajdziesz przy nich żadnych skarbów.

Po dotarciu na miejsce okazuje się, że karawana została mocno zniszczona - Horizon Zero Dawn: Nieprzygotowani (Underequipped) | Obóz Łowców, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po dotarciu na miejsce okazuje się, że karawana została mocno zniszczona. Porozmawiaj z jednym z jej członków żeby kontynuować zadanie. W czasie rozmowy dowiesz się, że skrzynia z amunicją była źle oznaczona. Co więcej, po chwili karawana zostanie zaatakowana przez maszyny, a tym musisz pomóc im wyjść cało z tej sytuacji.

Pierwsza faza to starcie z trzema Czujkami i Długonogiem, który stanowi największe zagrożenie dla powodzenia misji. Sprawdź Fokusem jego słabe punkty i uderzaj w nie zarówno za pomocą płonących strzał, jak i broni konwencjonalnej. Jeśli dysponujesz procą zdolną do wystrzału porażających bomb, to broń tego typu będzie wielkim atutem.

Gdy uda ci się pokonać pierwszą grupę maszyn rozpocznie się druga faza, w której musisz stawić czoła Złomiarzom - Horizon Zero Dawn: Nieprzygotowani (Underequipped) | Obóz Łowców, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Gdy uda ci się pokonać pierwszą grupę maszyn rozpocznie się druga faza, w której musisz stawić czoła Złomiarzom. Maszyny atakują w czwórkę, co utrudni zadanie, bo niekiedy nie będziesz wiedział skąd dochodzi atak. Staraj się być blisko postaci niezależnych i celuj jedynie w słabe punkty maszyn. Po wszystkim porozmawiaj z Marzavidem.

Odzyskaj skradziony towar

Okazuje się, że jeden z członków karawany zbiegł w czasie walki - Horizon Zero Dawn: Nieprzygotowani (Underequipped) | Obóz Łowców, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Okazuje się, że jeden z członków karawany zbiegł w czasie walki. Co gorsza zabrał ze sobą cenny ładunek. Twoim celem jest odnalezienie go. Użyj Fokusa przy przewróconych wozach, żeby dowiedzieć się w którym kierunku złodziej uciekł. Zablokuj ścieżkę i podążaj jego śladami. Szybko znajdziesz go ukrywającego się w lesie. Porozmawiaj z nim, żeby kontynuować przebieg misji.

Podczas rozmowy złodziej nieoczekiwanie zostaje trafiony przez ukrywającego się niedaleko Nękacza - Horizon Zero Dawn: Nieprzygotowani (Underequipped) | Obóz Łowców, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Podczas rozmowy złodziej nieoczekiwanie zostaje trafiony przez ukrywającego się niedaleko Nękacza. Oczywiście jesteś kolejnym celem maszyny, więc przygotuj się do wymagającego starcia. Podobnie jaj we wcześniejszej części misji, duże znaczenie dla starcia mają pociski porażające. W pozostałych przypadkach musisz przeskanować maszynę i utrzymując dystans unieszkodliwić działo na jej grzbiecie. Uważaj też na pociski, którymi będzie w ciebie strzelał, bo zadają spore obrażenia. Jeśli zniszczysz działo to Nękacz postara się podejść bliżej, a ty nie możesz na to pozwolić, bo największe obrażenia zadaje jego ogon. Zachowaj bezpieczny dystans i wykończ maszynę.

Zakończenie zadania

Po zakończonej walce porozmawiaj z Dirdem. W czasie dialogu mężczyzna umrze, a tobie nie pozostanie nic innego jak przeszukanie jego ciała. Znajdziesz przy nim cenny ładunek, który musisz odnieść Marzavidowi. Znajdziesz go przy wywróconych wozach karawany. Po krótkiej rozmowie zadanie zostanie zakończone.