Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Sanktuarium (Sanctuary) - zadanie | Korona matki, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Sanktuarium. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Początek zadania

Misja pojawi się w dzienniku po rozmowie z Denem, którego spotkasz na ganku jednej z chat w pobliżu bramy do Korony Matki - Horizon Zero Dawn: Sanktuarium (Sanctuary) - zadanie | Korona matki, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Misja pojawi się w dzienniku po rozmowie z Denem, którego spotkasz na ganku jednej z chat w pobliżu bramy do Korony Matki. Okazuje się, że jego przyjaciele zaginęli i prosi on Aloy, żeby ich odnalazła. Den zdradza ci, że jego przyjaciele mogli zgubić się w ruinach w pobliżu Dablego Pragnienia.

Przebieg misji

Podążaj za znacznikiem, a szybko trafisz na leżące wokół uszkodzone maszyny - Horizon Zero Dawn: Sanktuarium (Sanctuary) - zadanie | Korona matki, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Podążaj za znacznikiem, a szybko trafisz na leżące wokół uszkodzone maszyny. Uruchom Fokus żeby zbadać obszar i przeszukaj oznaczone przez niego maszyny żeby kontynuować zadanie. Szybko znajdziesz trop zaginionych mieszkańców Korony Matki. Podświetl ślady i podążaj za nimi, a znajdziesz się przed jednym z pobliskich budynków. Przyjaciele Dena zostali uwięzieni na górnym poziomie budynku, a tuż pod nimi terenu pilnują dwa Piłozęby. Twoje zadanie polega na wyeliminowaniu maszyn, żeby umożliwić uwięzionym bezpieczne zejście na dół.

W tym przypadku przeciwników jest dwóch, ale zasady są identyczne jak w przypadku misji głównej w której mierzyłeś się z Piłozębem - Horizon Zero Dawn: Sanktuarium (Sanctuary) - zadanie | Korona matki, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W tym przypadku przeciwników jest dwóch, ale zasady są identyczne jak w przypadku misji głównej w której mierzyłeś się z Piłozębem. Każdy z przeciwników ma własną trasę, która zaczyna się przy wyjściu z ruin. Jest to idealna okazja do rozciągnięcia pułapek z Potykacza w przejściu, dzięki czemu maszyny wpadną w nie i na kilkadziesiąt sekund staną się bezbronne.

Przygotuj płonące strzały i obij maszynę z ukrycia. Celuj w kanister na brzuchu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to druga maszyna nawet się nie zorientuje, że jesteś w pobliżu. Poczekaj aż maszyna wróci do zwykłego trybu i znowu rozciągnij linę. Z drugą maszyną zrób dokładnie to samo, ale wykorzystaj do tego drugie wyjście z ruin.

Po walce zbadaj widoczną na obrazku skrzynię - Horizon Zero Dawn: Sanktuarium (Sanctuary) - zadanie | Korona matki, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po walce zbadaj widoczną na obrazku skrzynię. Po krótkim przerywniku wróć do Korony Matki i porozmawiaj z Denem, żeby zakończyć zadanie.