Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Ślad dowódczyni (The War Chief Trail) solucja Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Poszukująca u bram. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Misja pojawi się w dzienniku po rozmowie z Varlem, która jest elementem zadania Poszukująca u Bram. Twoim celem jest odnalezienie Sony, która pełniła funkcję dowódcy plemienia, ale zaginęła w pościgu za kultystami, którzy zaatakowali Serce Matki. Misja jest obowiązkowa, więc z pewnością jej nie przeoczysz.

Pierwszym punktem, który może nakierować się na położenie Sony jest punkt, w którym oddział Nora został wymordowany. Jest to jednocześnie ostatnie miejsce w którym widziano kobietę. Skorzystaj z możliwości dosiadania Bieguna, gdyż wspomniane miejsce jest nieco oddalone od bram Obręczy.

Na miejscu znajdziesz sporo maszyn, które trzeba zbadać - Horizon Zero Dawn: Ślad dowódczyni (The War Chief Trail) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Na miejscu znajdziesz sporo maszyn, które trzeba zbadać. Skorzystaj z Fokusa, żeby rozpoznać maszyny związane z misją. Po zbadaniu dwóch z nich pojawi się jeden z ocalałych w masakrze wojowników. Porozmawiaj z nim, żeby kontynuować zadanie.

Wojownik przekaże ci gdzie ostatnio widział Sonę, a ty musisz udać się w to miejsce, żeby złapać kolejny trop. Po drodze musisz zachować szczególną ostrożność, bo wkroczysz na teren zajęty przez masę silnych maszyn.

Na miejscu musisz zbadać ślady, które szybko dostrzeżesz przy użyciu Focusa - Horizon Zero Dawn: Ślad dowódczyni (The War Chief Trail) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Na miejscu musisz zbadać ślady, które szybko dostrzeżesz przy użyciu Focusa. W pierwszej kolejności sprawdź obóz, a następnie oparty o ławkę łuk.

Po zbadaniu wszystkich elementów zobaczysz szlak, który wiedzie w góry - Horizon Zero Dawn: Ślad dowódczyni (The War Chief Trail) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po zbadaniu wszystkich elementów zobaczysz szlak, który wiedzie w góry. Podążaj za śladami. Pamiętaj, że możesz podświetlić je za pomocą Fokusa. Po dłuższym spacerze dotrzesz do punktu w którym zauważysz unieszkodliwionego Piłozęba. Podejdź do niego, a pojawi się krótki przerywnik filmowy.

W dalszej części zadania musisz podążać za Soną i jej oddziałem, aż do kryjówki kultystów. Po dotarciu do wrogiego obozu musisz pomóc wojownikom Nora unieszkodliwić przeciwników i towarzyszących im maszyn.

W ramach misji możesz wykorzystać wybuchowe beczki, które rozmieszczono w ich obozie - Horizon Zero Dawn: Ślad dowódczyni (The War Chief Trail) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W ramach misji możesz wykorzystać wybuchowe beczki, które rozmieszczono w ich obozie. Zniszcz jedną z nich zabijając przy tym pobliskich wrogów, a cały obóz zacznie cię szukać. W czasie zamieszania przeciwnicy nierzadko znajdą się w zasięgu rażenia kolejnych beczek, co możesz łatwo wykorzystać do unieszkodliwienia ich za pomocą płonących strzał. Gdy wybuchnie ostatni za nich zjedź na linie i dołącz do walczących lub pozostań na skale, żeby ich osłaniać. Zwykłe strzały skuteczniej ranią kultystów, ale w pierwszej kolejności skup się na unieszkodliwieniu skażonych maszyn za pomocą płonących strzał. Jeśli brakuje ci mikstur leczących, to możesz zjechać po linie na dół i przeszukać ciała martwych wrogów.

Po wyeliminowaniu ostatniego z przeciwników porozmawiaj z Soną - Horizon Zero Dawn: Ślad dowódczyni (The War Chief Trail) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po wyeliminowaniu ostatniego z przeciwników porozmawiaj z Soną. Jej zdaniem w zasadzce nie zginęli wszyscy bandyci. Twoim zadaniem jest odnalezienie ich tropu przy użyciu Fokusa. Ten prowadzi do jednego z zakamarków obozu. Tam znajdziesz nagranie z rozkazami od dowódcy kultystów, które możesz przeskanować Fokusem, żeby usłyszeć jego treść.

Po odsłuchaniu wiadomości porozmawiaj z Sona. Po wszystkim zadanie będzie zakończone a w dzienniku pojawi się kolejna misja - Zemsta Nora.