Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Dziwna Grata (Odd Grata) - zadanie | Obręcz, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Dziwna Grata (Odd Grata). Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Zadanie możesz otrzymać od Rosta, jeśli w pierwszym etapie misji Na czubku włóczni zapytasz go o dodatkowe sprawy, którymi musisz się zająć.

W pierwszej kolejności musisz dostać się do Graty i dowiedzieć się w czym możesz jej pomóc. Podążając za znacznikiem zadania z pewnością spotkasz na drodze dwie czujki. Pamiętaj, że celny strzał w soczewkę z dystansu unieszkodliwia je błyskawicznie.

Widząc powyższe kamienne drogowskazy możesz wejść między nie, a trafisz na ścieżkę, która zaprowadzi się prosto na szczyt góry do Graty - Horizon Zero Dawn: Dziwna Grata (Odd Grata) - zadanie | Obręcz, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Widząc powyższe kamienne drogowskazy możesz wejść między nie, a trafisz na ścieżkę, która zaprowadzi się prosto na szczyt góry do Graty. Po rozmowie z kobietą okaże się, że musisz upolować kilka królików i znaleźć zgubiony przez staruszkę przedmiot.

W pierwszej kolejności udaj się na polowanie - Horizon Zero Dawn: Dziwna Grata (Odd Grata) - zadanie | Obręcz, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W pierwszej kolejności udaj się na polowanie. W obszarze oznaczonym przez zadanie znajdziesz masę królików. Pamiętaj, że celem zadania jest zebranie pięciu sztuk mięsa, a nie zabicie pięciu królików. Jeśli nie możesz dostrzec ich w trawie to Fokus pomoże ci je namierzyć.

Po wszystkim skieruj się do miejsca w którym Grata zostawiła koraliki - Horizon Zero Dawn: Dziwna Grata (Odd Grata) - zadanie | Obręcz, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po wszystkim skieruj się do miejsca w którym Grata zostawiła koraliki. W tym momencie będziesz miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas wspinaczki. W poszukiwaniu kolejnych punktów zaczepienia najlepiej kieruj się ku lewej części skalnej ściany, aż do punktu widocznego na powyższym obrazku.

Stań pod liną i podskocz żeby Aloy zjechała po niej - Horizon Zero Dawn: Dziwna Grata (Odd Grata) - zadanie | Obręcz, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Stań pod liną i podskocz żeby Aloy zjechała po niej. Podnieś koraliki leżące w skrzyni na ławce [1] a następnie wykorzystaj wystający pień drzewa [2] po lewej, żeby błyskawicznie dostać się na dół. Po wszystkim wróć do Graty, żeby zakończyć zadanie.