Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Starożytna zbrojownia (The Ancient Armory) | Świat, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Starożytna zbrojownia. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Początek zadania

Misja pojawi się w dzienniku jeśli podniesiesz dowolne z pięciu ogniw, które rozrzucone są po świecie gry. Może pojawić się też w chwili gdy zbliżysz się do pancerza związanego z zadaniem w odpowiednim bunkrze.

Twoim zadaniem jest dostać się do pomieszczenia z niezwykle silnym pancerzem. Aby tego dokonać musisz otworzyć drzwi do komnaty ze zbroją, a następnie wyłączyć pole siłowe wokół niej. Dopiero wtedy będziesz mógł wykonać interakcję ze zbroją i ją podnieść.

W pierwszej kolejności musisz jednak znaleźć ogniwa, które pozwolą na interakcję z panelem sterowania zasilaniem.

Ogniwa

W niniejszej sekcji znajdziesz wskazówki dotyczące położenia ogniw w pięciu lokacjach związanych z zadaniem.

Wszechmatka

Ogniwo znajduje się w jedynym z bocznych korytarzy wewnątrz góry - Horizon Zero Dawn: Starożytna zbrojownia (The Ancient Armory) | Świat, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Ogniwo znajduje się w jedynym z bocznych korytarzy wewnątrz góry. W pobliżu miejsca w którym Aloy znalazła Fokus w misji Łono Góry znajdziesz wejście do szybu wentylacyjnego. Użyj go, żeby dotrzeć do ogniwa. Po zakończeniu misji Łono Góry dostęp do lokacji będzie niedostępny aż do misji Serce Nora, a po niej będziesz miał swobodny dostęp do lokacji.

Ruiny z prologu

Gdy Aloy będzie dorosła wróć do ruin z prologu. Dzięki włóczni możesz pozbyć się stalaktytów i stalagmitów, które blokują wejście do jaskini z ogniwem. Punkt ten znajduje się całkiem niedaleko miejsca w którym rozpocząłeś przygodę w grze.

Ustronie Stwórcy

Na najwyższym poziomie lokacji, tam gdzie będziesz mógł zobaczyć hologramy, znajdziesz też wysoki filar - Horizon Zero Dawn: Starożytna zbrojownia (The Ancient Armory) | Świat, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Na najwyższym poziomie lokacji, tam gdzie będziesz mógł zobaczyć hologramy, znajdziesz też wysoki filar. Wdrap się na samą górę, a znajdziesz ogniwo.

Kurhan

Po rozwiązaniu zagadani ogniw w ruinach w czasie misji Kurhan udaj się do drzwi do których podłączyłeś już zasilanie i otwórz je. Tuż za drzwiami obok, na trzecim piętrze znajdziesz kolejne ogniwo w małej skrytce.

Gaja Jeden

Ogniwo znajdziesz w jednej z komnat podczas misji Góra, która upadła - Horizon Zero Dawn: Starożytna zbrojownia (The Ancient Armory) | Świat, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Ogniwo znajdziesz w jednej z komnat podczas misji Góra, która upadła. Po wejściu do kompleksu Aloy zjedzie po linie na dolny poziom ruin. Tam udaj się w lewo, i wdrap na małą półkę skalną, a uzyskasz dostęp do lokacji.

Rozwiąż zagadki

Mając do dyspozycji komplet ogniw możesz już udać się do Bunkra, w którym ukryto pancerz. W pierwszej kolejności umieść w konsoli dwa ogniwa, co pozwoli ci na interakcję z nią.

Po przygotowaniu panelu wejdź w interakcję w maszyną szyfrującą, a zobaczysz powyższy obrazek - Horizon Zero Dawn: Starożytna zbrojownia (The Ancient Armory) | Świat, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po przygotowaniu panelu wejdź w interakcję w maszyną szyfrującą, a zobaczysz powyższy obrazek. Ściąga wyraża położenie ogniw jako godziny na zegarze, co nie powinno być szczególnie trudne.

Od lewej: góra, prawo, dół, lewo, góra.

Gdy ustawisz ogniwa we właściwej pozycji, to otworzą się drzwi do komnaty głównej ze zbroją. Nie możesz jeszcze do niej podejść, bo najpierw musisz wyłączyć pole siłowe. Udaj się na przeciwległą stronę ruin. Prowadzą tam drzwi bezpośrednio z sali ze zbroją.

Tam znajdziesz kolejny panel, w którym musisz umieścić trzy ogniwa - Horizon Zero Dawn: Starożytna zbrojownia (The Ancient Armory) | Świat, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Tam znajdziesz kolejny panel, w którym musisz umieścić trzy ogniwa. Tym razem ściąga prezentuje położenie ogniw na zasadzie stopnia nachylenia od pozycji wyjściowej ogniwa.

Od lewej: prawo, lewo, góra, prawo, lewo.

Zabierz zbroję

Po uruchomieniu zasilania w obu sekcjach nie pozostaje nic innego jak zdjąć zbroję ze stolika - Horizon Zero Dawn: Starożytna zbrojownia (The Ancient Armory) | Świat, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po uruchomieniu zasilania w obu sekcjach nie pozostaje nic innego jak zdjąć zbroję ze stolika. Ta wyląduje w ekwipunku w specjalnej skrzyni, z której będziesz mógł ja wyciągnąć, żeby pojawiła się jako przedmiot dostępny do wyekwipowania.