Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

American Truck Simulator - poradnik do gry

American Truck Simulator - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podstawy | Konfiguracja gry w American Truck Simulator poradnik American Truck Simulator

Podstawy

To bardzo ważny wybór od którego zależy na jaki typ skrzyni biegów możesz sobie pozwolić - Podstawy | Konfiguracja gry w American Truck Simulator - American Truck Simulator - poradnik do gry

To bardzo ważny wybór od którego zależy na jaki typ skrzyni biegów możesz sobie pozwolić. Im bardziej rozbudowany kontroler posiadasz tym lepiej. Jednak granie na strzałkach samej klawiatury także jest możliwe. Nawet, gdy posiadasz jakiś kontroler liczba wykorzystywanych w grze klawiszy sprawia, że nie możesz całkowicie zrezygnować z klawiatury.

Dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają żadnego kontrolera jest mysz. Poruszanie nią w lewo i w prawo odpowiada za skręcanie kierownicą. To rozwiązanie jest precyzyjniejsze niż skręcanie klawiaturą, a u dołu ekranu widzisz w jakiej pozycji znajdują się koła. Oczywiście wraz z myszką musisz cały czas korzystać z klawiatury.

Najlepsze możliwości sterowania dają joypady i kierownice, a także joysticki. Prócz ustawienia funkcji sterowania autem warto skorzystać ze wszystkich dostępnych przycisków i ustawić na używanym przez siebie kontrolerze przycisk potwierdzenia (domyślny [Enter]), wycieraczki, hamulec ręczny, tempomat, uruchomienie/wyłączenie silnika czy kierunkowskazy. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz to zmienić w ustawieniach gry.