Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry

Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

02 - Nowy Świat | Opis przejścia w Enemy Front poradnik Call of Duty: Black Ops III

02 - Nowy Świat

Większość czasu w drugiej misji spędza się podczas powtarzalnych i z czasem nudzących gracza bitew. Jedynym urozmaiceniem jest tu to, że czasem przeciwnikiem są żołnierze, a czasem roboty.

02 - Nowy Świat - 02 - Nowy Świat | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
02 - Nowy Świat

Misja rozpoczyna się od prostej strzelaniny. Nie spiesz się tu, a powoli, od osłony do osłony poruszaj się do przodu. Pamiętaj też, aby na dalekie odległości nie strzelać ogniem ciągłym, a dawkować pociski seriami. Uważaj również na materiały wybuchowe (obrazek poniżej). Jeżeli będziesz stał zbyt blisko nich, przeciwnik może w coś takiego trafić, a to poskutkuje natychmiastową śmiercią. Możesz też wykorzystać to na swoją korzyść, detonując materiały za pomocą pocisków lub granatów.

Materiały wybuchowe - 02 - Nowy Świat | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Materiały wybuchowe

Po stoczeniu bitwy będziesz mógł walczyć za pomocą drona. Nie jest to trudne, ale w razie problemów można wykonać tę misję również standardowo. Sterowanie dronem jest pokazane na ekranie w dolnych rogach ekranu.

Dron bezzałogowy sterowany zdalnie - 02 - Nowy Świat | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Dron bezzałogowy sterowany zdalnie

Kolejna część misji to kolejna wymiana ognia. Można ją sobie jednak bardzo ułatwić poprzez przejęcie kontroli nad wrogimi działkami. Wystarczy wycelować w takie działko i wcisnąć przycisk, który pojawi się na ekranie.

Zdalnie sterowane działko - 02 - Nowy Świat | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Zdalnie sterowane działko

Po długich strzelaninach, przyjdzie czas na część misji w pociągu. Uważaj, ponieważ roboty będą pojawiały się nagle ze wszystkich stron. Często najlepszą metodą ataku jest atak wręcz.

Pociąg - 02 - Nowy Świat | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Pociąg