Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Informacje o poradniku | Wiedźmin 3 Serca z Kamienia poradnik Wiedźmin 3: Serca z Kamienia

Poradnik do Wiedźmin 3: Serca z Kamienia został przygotowany w oparciu o konwencję poradnika do podstawowej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Poradnik do gry - Informacje o poradniku | Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry

Poradnik do Wiedźmin 3: Serca z Kamienia został przygotowany w oparciu o konwencję poradnika do podstawowej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Skupia się on jednak jedynie na elementach rozszerzenia przy założeniu, że gracz zapoznany jest z mechaniką gry. Mimo to, poradnik skupia się szczegółowo na opisie ukończenia zadań głównych i pobocznych oraz zleceń wiedźmińskich. Zadania poszukiwań skarbów zostały opatrzone szczegółowo z przygotowanymi zrzutami ekranu, pomagającymi w odnajdywaniu ukrytych zagadek i wartościowych przedmiotów.

Większość zadań z DLC odbywa się w północno-wschodniej części mapy krainy Velen oraz Oxenfurcie i Novigradzie. Z tego względu mapa świata została podzielona na dwie części - wschód i zachód - na których zawarto kluczowe punkty zainteresowań. W przypadku, gdy istotne miejsce rozpoczęcia zadania/znalezienia kluczowego elementu nie znajduje miejsca na mapie, w rozdziale poświęconemu temu zadaniu znajdować się będzie wycinek mapy z oznaczeniami.

Oznaczenia użyte w poradniku:

Brązowy - Kolorem tym oznaczone zostały postaci niezależne oraz potwory

Niebieski - Kolor ten użyty został do wyróżniania nazw lokacji

Zielony - Koloru tego użyty do zaznaczania miejsc odnajdywania lub otrzymywania nowych przedmiotów

Pogrubiona czcionka - Pogrubienie pojawia się w tych miejscach, w których znajduje się nazwa jakiegoś zadania (questu)