Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far West - poradnik do gry

Far West - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Misja 12] The Army | Far West poradnik Far West

Cel: Zająć pastwiska przeciwnika

Zaczynasz z dość dużymi zapasami i mając w posiadaniu ponad 20 sztuk bydła. Wykorzystaj to! Kowboja, który przesiaduje w swoje kwaterze wraz z bydłem (znajdującym się w zagrodzie) wyślij do któregoś z kolegów (chyba lepiej do tego na południu). Zamów trochę surowców z miasta. Najlepiej jest zrobić jeden duży zakup, bo droga od miasta do farmy jest dość długa. Weź więc około 40-50 sztuk fasoli i 20-30 kawy. Prowadź dwa pastwiska jednocześnie a wyhodowane było sprzedawaj w mieście. Dobrze by jednak było wspomagać fort Unii (stany północne), który znajduje się na płd-wsch, w szczególności dlatego, iż bronionej przez żołnierzy farmy nikt nie będzie chciał atakować. No właśnie, w tej misji będziesz musiał uporać się i z bandytami i z oddziałami wroga. Po uzbieraniu kilkuset dolców zamów drugi transport, w którym powinno być co najmniej 15 sztuk amunicji. Odczekaj kilkanaście minut i po zebraniu 1400$ wykup znajdujący się w mieście hotel, na szczęście populacja jest na tyle wysoka, że nie musisz korzystać z usług Stage Station. W końcu będziesz mógł również zatrudnić czwartego kowboja, którego wykorzystaj wyłącznie jako osobę transportującą wyhodowane bydło do miasta. Po zebraniu odpowiedniej liczby gotówki zacznij:

1) magazynować amunicję (aby było łatwiej możesz zupgrade'ować główny budynek i zakupić drugi Storehouse)

2) regularnie podsyłać bydło żołnierzom (niestety, marnie płacą - 8$ za sztukę, dla porównania - w mieście ceny wahają się na poziomie 70$...).

Na koniec zakup piątego kowboja (niestety, w tej misji nie ma Gunslingers) i spróbuj zaatakować jedno z pastwisk przeciwnika. Aby mieć w ogóle jakieś szanse musisz:

1) atakować CO NAJMNIEJ pięcioma kowbojami

2) mieć na wyposażeniu około 20 sztuk amunicji

3) przekupić szeryfa tak żeby nie zablokował Ci na tydzień dostępu do miasta (najlepiej około 50-70$ tuż przed atakiem).

Jeśli wszystko sprawnie pójdzie powinno Ci się udać przejąć jego bydło, które od razu sprzedaj żołnierzom wewnątrz fortu (UWAGA! Biorą wszystko, nie tylko bydło Branded!) Mniej więcej w tym czasie w mieście powstanie również bank, do którego złóż trochę pieniążków. Jeśli chcesz możesz zainwestować w Newspaper Office, ale moim zdaniem jest to zupełnie nieopłacalna inwestycja (oferuje płatne informacje o przeciwniku). Na koniec pozostanie Ci jedynie zajęcie drugiego pastwiska. Pamiętaj o regularnych dostawach amunicji a także o tym, aby atakując zachować przewagę co najmniej 2-3 ludzi.