Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2015 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2015 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jazda testowa | Badanie stanu technicznego w Car Mechanic Simulator 2015 poradnik Car Mechanic Simulator 2015

Jazda testowa

Jazda testowa to podstawowa operacja, która ma na celu sprawdzenie stanu poszczególnych podzespołów w naszym pojeździe. Warto ją wykonywać w praktycznie każdym zleceniu ze względu na to, iż daje nam ona obraz odnośnie m. in. zawieszenia, hamulców czy układu kierowniczego. Jazda dzieli się na cztery części.

Model jazdy jest tutaj dramatycznie słaby, ale to mało istotne! - Jazda testowa | Badanie stanu technicznego w Car Mechanic Simulator 2015 - Car Mechanic Simulator 2015 - poradnik do gry
Model jazdy jest tutaj dramatycznie słaby, ale to mało istotne!

W pierwszej z nich naszym zadaniem jest przetestowanie przyspieszenia - w tym celu musimy przejechać jak najszybciej przez pole zaznaczone zieloną obwódką. Po ukończeniu odcinka skręcamy w lewo i nawracamy. Druga część polega na pokonaniu slalomu i sprawdzeniu stanu układu kierowniczego - przed nami sekwencja kilku szybkich skrętów, zatem zwolnijmy i postarajmy się wykonać te manewry dokładnie, przejeżdżając kolejno przez wszystkie wyznaczone zielone pola.

Trzeci odcinek jazdy testowej poświęcono przetestowaniu zawieszenia - w tym celu musimy pokonać odcinek wypełniony progami zwalniającymi. Ostatni fragment to test hamulców - by go zaliczyć, musimy zatrzymać się samochodem wewnątrz pola oznaczonego czerwoną obwódką. Po wykonaniu jazdy na ekranie pojawi się tabelka z informacją odnośnie tego, które z przetestowanych komponentów nadają się do naprawy.