Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Total Club Manager 2003 - poradnik do gry

Total Club Manager 2003 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Najlepsze ustawienia | Taktyka Total Club Manager 2003 poradnik Total Club Manager 2003

Najlepsze ustawienia

4-4-2: klasyczne ustawienie służące bardzo dobrze zarówno w meczach u siebie, jak i na wyjeździe. Każda formacja ma tu duże znaczenie i wiele zależy od dyspozycji całej drużyny. Poprzez poszczególne ustalenia może stać się zarówno dobrą koncepcją ataku, bądź murem rozbijającym każdy atak przeciwnika.

4-3-1-2: mała przeróbka wyżej opisanej. Zmiana polega na tym, że jeden pomocnik jest ustawiony znacznie bardziej ofensywnie i wspomaga naszą siłę ataku, stojąc bezpośrednio za dwójką napastników. Idealny kandydat do strzelania z dystansu, jak i playmakera.

3-4-3: kolejne znakomite ustawienie preferowane ponadto przez sporą ilość graczy. Trójka obrońców wspierana jest dodatkowo ustawionym bezpośrednio przed nimi defensywnym pomocnikiem. Siłę skrzydeł tworzy dwóch pomocników, a w środku bryluje jeden ofensywny. To jednak nie koniec, gdyż oprócz dwóch central-forward'ów, mamy postać na wykończenie wszelkich akcji [striker].

3-5-2: jako ustawienie typowo ofensywne nadaje się do stosowania głównie na własnym boisku. Musimy mieć jednak w tej formacji naprawdę dobrych zawodników w drugiej linii. Pomocnicy pełnią tu dużą rolę i są siłą napędową. Ponadto warto ustawić drużynę na pułapki ofsajdowe, gdyż szyk trzech obrońców idealnie sprawdza się w tej zagrywce.