Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Goodbye Deponia - poradnik do gry

Goodbye Deponia - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przebierz się za przywódcę sekty pralniczej | Hotel | Goodbye Deponia Goodbye Deponia poradnik, solucja

Przebierz się za przywódcę sekty pralniczej

Wyjdź na korytarz - Przebierz się za przywódcę sekty pralniczej | Hotel | Goodbye Deponia - Goodbye Deponia - poradnik do gry

Wyjdź na korytarz. Za środkowymi drzwiami po lewej mieści się schowek, z którego weź poszewkę na poduszkę. Wróć do Wróża i wrzuć ją do jego kaptura. Znów zapytaj go, co tutaj robi, i przekonaj, że dobrze wygląda. Jasnowidz uda się pod prysznic, wejdź więc do jego pokoju (tym razem nie zamknie drzwi) i zabierz jego szatę. Zajrzyj także do pokoju ducha - nikogo tam nie będzie, pozostało tylko porzucone prześcieradło, które zwiń.

Wyjdź na zewnątrz i udaj się do pralni. Rufus automatycznie przebierze się w szatę Wróża. Sekta pralniana zdecyduje się na przeprowadzenie świętego rytuału. Najpierw pokaż jej członkom relikwie - chodzi o poszewkę na poduszkę, prześcieradło i ręcznik Bozo. Rozpocznie się minigra, w której należy doprowadzić do tego, by Rufus wydostał z pralki strój Kletusa. Każdy z materiałów (oraz Rufus w szacie) oznaczony jest metką objaśniającą, jak należy go prać. Pralki również są oznaczone stosownymi symbolami. Widać więc, że poszewka, prześcieradło i ręcznik zatrzymają się w trzeciej pralce od lewej, ubranie Kletusa poddawane jest czyszczeniu w pralce trzeciej od lewej i w ostatniej, zaś Rufus przechodzi przez wszystkie urządzenia po kolei. W każdej pralce może być prana jednocześnie tylko jedna rzecz. Musisz więc klikać materiały w takiej kolejności, by ubranie Kletusa uprało się i trafiło do rąk Rufusa.

Klikaj kolejno każdy materiał, by wrzucić go do pralki: poszewkę na poduszkę, ręcznik, prześcieradło, ubranie Kletusa - Przebierz się za przywódcę sekty pralniczej | Hotel | Goodbye Deponia - Goodbye Deponia - poradnik do gry

Klikaj kolejno każdy materiał, by wrzucić go do pralki: poszewkę na poduszkę, ręcznik, prześcieradło, ubranie Kletusa. W pralce wyląduje też sam Rufus. Kiedy wszystkie materiały i bohater zawisną ponownie na sznurku, wybierz Rufusa. Następnie wrzuć (kolejność nieistotna, wszystkie piorą się tak samo) poszewkę, ręcznik i prześcieradło. Ważne jest to, byś jako ostatni wsadził do pralki strój Kletusa, a samego Rufusa jako pierwszego. Bohater zdobędzie owo ubranie. Kliknij je PPM w ekwipunku i przebrany za Kletusa udaj się do recepcji.