Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Agenci Inkwizycji w Dragon Age Inkwizycja | Zarządzanie Inkwizycją poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Agenci Inkwizycji

Przykładowy potencjalny agent - Mistrz Dennet - Agenci Inkwizycji w Dragon Age Inkwizycja | Zarządzanie Inkwizycją - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Przykładowy potencjalny agent - Mistrz Dennet

W trakcie gry możesz nie tylko przyłączać nowe postacie do aktywnej drużyny, ale również pozyskiwać agentów Inkwizycji. Mowa tu o napotykanych postaciach niezależnych, które dzięki odbytej rozmowie lub wykonanemu zadaniu pobocznemu przechodzą na stronę Inkwizycji i zaczynają jej pomagać. Najbardziej wymiernym efektem pozyskania agenta jest skrócenie ilości czasu potrzebnego na zaliczanie operacji w sali wojennej w siedzibie Inkwizycji. Szczególnie widoczne staje się to w dalszej części gry, bo dzięki zrekrutowaniu agentów czas trwania bardziej złożonych operacji może zostać skrócony o kilkadziesiąt minut lub w skrajnych przypadkach nawet o kilka godzin. Oprócz tego pozyskiwanie agentów może wiązać się na przykład z przeprowadzką danej postaci do siedziby Inkwizycji (nowe opcje dialogowe) czy z odblokowaniem sobie dostępu do zupełnie nowych operacji.

Poniższa tabela zestawia wszystkich agentów, których możesz zachęcić do współpracy. Część z nich powiązana jest z opcjonalnymi questami i po więcej szczegółów odsyłam do poradnika z opisem przejścia gry.

POSTAĆ

MIEJSCE POBYTU

OKOLICZNOŚCI REKRUTACJI

Jana

Crestwood

Musisz w trakcie zaliczania pobocznego zadania "Spokojne wody" dotrzeć do miejsca, w którym Jana atakowana jest przez nieumarłych. Po zlikwidowaniu żywych trupów spotkaj się z Janą i wybierz specjalną opcję dialogową, która pojawi się na liście tylko jeśli z drużyną podróżuje Solas.

Michel

Emprise du Lion

Musisz zaliczyć poboczne zadanie "Nazywają mnie Imshael" i w trakcie jego rozgrywania zdecydować się na stoczenie bitwy. Po zakończeniu wspomnianego questu pojawi się okazja do pozyskania nowego agenta.

Awar

Jałowe Mokradła (The Fallow Mire)

Musisz zaliczyć poboczne zadanie "Zagubione dusze". Po wygraniu głównej bitwy i uwolnieniu jeńców spróbuj wyjść z twierdzy, a spotkasz przyjaźnie nastawionego Awara. Zezwól na to żeby postać ta stała się agentem Inkwizycji.

Florianne

Pałac Zimowy (The Winter Palace)

Musisz w trakcie zaliczania głównego zadania "Oczy i serca przebiegłe" wygrać pojedynek z Florianne. Okazja do odblokowania nowego agenta pojawi się niezależnie od tego czy pojmałeś Florianne żywcem czy też ją zabiłeś. W obu przypadkach musisz poczekać na załączenie się w Podniebnej Twierdzy nowej związanej z Florianne rozprawy w ramach questu "Weź udział w rozprawie".

Najemnik

Pałac Zimowy (The Winter Palace)

Musisz w trakcie zaliczania głównego zadania "Oczy i serca przebiegłe" porozmawiać na dziedzińcu z jednym z najemników i go zrekrutować. Jest to możliwe tylko jeśli wybierzesz specjalną opcję dialogową zagwarantowaną przez profit Inkwizycji "Znajomość półświatka" (Underworld Knowledge).

Magister Alexius

Podniebna Twierdza (Skyhold)

Opcja zrekrutowania tej postaci jest dostępna tylko jeśli wybrałeś główne zadanie "Szeptem" związane z magami. W dalszej części gry pojawi się okazja do osądzenia Alexiusa w ramach questu "Weź udział w rozprawie". Musisz zezwolić na to żeby Alexius zaczął pracować dla magów pod nadzorem - opcja ta będzie dostępna tylko jeśli masz odblokowany profit Inkwizycji "Wiedza tajemna" (Arcane Knowledge).

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie