Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zapotrzebowania (Requisition) Inkwizycji | Zarządzanie Inkwizycją poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Zapotrzebowania (Requisition) Inkwizycji

Przykładowy kwatermistrz z Azylu (Haven) - Zapotrzebowania (Requisition) Inkwizycji | Zarządzanie Inkwizycją - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Przykładowy kwatermistrz z Azylu (Haven)

Zapotrzebowania (Requisition) Inkwizycji to jedna z wielu opcjonalnych aktywności powiązanych z tym ugrupowaniem. Osobiście nie radzę ich ignorować, bo są one jednym z przyjemniejszych sposobów na zdobywanie punktów władzy (Power) oraz wpływów (Influence). Cały mechanizm polega na dostarczaniu Inkwizycji pożądanych przez nią materiałów i surowców, przyczyniając się w konsekwencji np. do wyposażenia wojowników walczących po stronie Inkwizycji w lepszy oręż.

Za każdym razem musisz rozpocząć od zlokalizowania kwatermistrza. W przypadku aktualnej głównej siedziby Inkwizycji przebywa on w ustalonym odgórnie miejscu. W pozostałych lokacjach osobę powiązaną z realizacją zapotrzebowań odnajdziesz w każdym obozowisku, mniejszej twierdzy i warowni.

Po zapoznaniu się z wymaganiami możesz wyruszyć na poszukiwania surowców - Zapotrzebowania (Requisition) Inkwizycji | Zarządzanie Inkwizycją - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Po zapoznaniu się z wymaganiami możesz wyruszyć na poszukiwania surowców

Po spotkaniu się z kwatermistrzem możesz wejść w interakcję ze stołem zapotrzebowań (Inspect Requisitions) i dowiedzieć się jakie surowce, materiały lub inne składniki potrzebne są do zrealizowania aktualnego zamówienia. Możesz następnie wyruszyć na ich poszukiwania. Po skompletowaniu wszystkich obiektów należy powrócić do stołu zapotrzebowań i sfinalizować cały proces.

Uwaga! W poszczególnych głównych lokacjach świata gry wykonuje się różne zlecenia. Po tym jak odblokujesz dany obszar po raz pierwszy nie zapomnij więc spotkać się z jednym z przebywających na jego terenie kwatermistrzów, dzięki czemu odblokujesz sobie dostęp do nowego zlecenia. Wykonanie zlecenia w danej lokacji nie kończy ponadto sprawy, bo możesz odblokować kolejne zadania i rozpocząć poszukiwania innych składników. Jako że zlecenia związane z zapotrzebowaniami Inkwizycji są widoczne w dzienniku i traktowane jako questy ich omówienia znajdziesz w poradniku z opisem przejścia gry.