Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zarządzanie Inkwizycją w Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Nasza postać po dotarciu do Podniebnej Twierdzy (ma to miejsce w dalszej części gry) oficjalnie staje na czele Inkwizycji - Zarządzanie Inkwizycją w Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Nasza postać po dotarciu do Podniebnej Twierdzy (ma to miejsce w dalszej części gry) oficjalnie staje na czele Inkwizycji

Zarządzanie Inkwizycją to zdecydowanie największa nowość opisywanej odsłony cyklu Dragon Age w stosunku do jej poprzedników. O tym jak istotny jest to czynnik świadczy to, że przewodzenie siłom Inkwizycji jest zintegrowane z wieloma kluczowymi elementami gry. Mowa tu przede wszystkim o takich sprawach jak awansowanie w głównym wątku fabularnym, odblokowywanie nowych lokacji, pozyskiwanie towarzyszy czy otrzymywanie wsparcia ze strony dużych frakcji zamieszkujących świat Thedas.

Bardzo ważną wiadomością jest to, że uzyskanie tytułu przywódcy Inkwizycji odbywa się w automatyczny sposób, tj. dochodzi do tego w określonym momencie fabuły. Sterowana przez nas postać oficjalnie mianowana jest po dotarciu do Podniebnej Twierdzy (Skyhold), aczkolwiek już wcześniej możliwe jest podejmowanie praktycznie wszystkich decyzji związanych z działalnością Inkwizycji. Nie oznacza to, że cały opisany ten proces jest zautomatyzowany, bo działania gracza wpływają na realną siłę Inkwizycji, na tempo postępów w głównej kampanii oraz na to jakie ugrupowania uda się zachęcić do współpracy.

Temat zarządzania Inkwizycją bardziej szczegółowo opisany został na kolejnych stronach tego rozdziału. Poruszone zostały w nich następujące tematy:

  • Odblokowywanie nowych twierdz oraz siedzib Inkwizycji
  • Pozyskiwanie nowych sojuszników
  • Gromadzenie punktów władzy (Power) oraz wpływów (Influence)
  • Realizowanie zapotrzebowań (Requisition) Inkwizycji
  • Wchodzenie w interakcje z podwładnymi głównego bohatera
  • Wysyłanie doradców na misje z poziomu sali wojennej
  • Zdobywanie profitów (perków) Inkwizycji