Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podstawy craftingu w Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Kazamaty w Podniebnej Przystani (Skyhold) wyposażone w pełny osprzęt do craftingu - Podstawy craftingu w Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Kazamaty w Podniebnej Przystani (Skyhold) wyposażone w pełny osprzęt do craftingu

Crafting w grze Dragon Age: Inkwizycja jest bardzo prosty i dostępny dla każdego - nie są wymagane dodatkowe umiejętności w tej branży lub specjalizacje. Jedyne co potrzeba do stworzenia przedmiotu to schematy (do znalezienia w świecie gry lub do zakupienia u handlarzy), materiały (zbieranie, zakup oraz hodowla i zdobywanie w trybie operacji taktycznych przez doradców Inkwizycji), oraz stanowisko do tworzenia/modyfikacji ekwipunku dostępne u kowala oraz w twierdzach.

Crafting i ulepszenia opierają się na konkretnych schematach, co jest głównym wyznacznikiem jakości. Podstawowe elementy posiadają maksymalną trzecią klasę jakości wykonania, ulepszenia (np. naramienniki) maksymalnie drugą.

Drugim czynnikiem wpływającym na jakość i bonusy to zastosowany materiał. Każdy szablon wymaga określonej ilości danego typu surowca, więc gdy potrzebujesz tkaniny możesz użyć tak jedwabiu jak i bawełny, czy zamiast żelaza w metalurgii użyć obsydianu. Każdy materiał przed zastosowaniem daje podgląd jakie parametry zostaną dzięki niemu podniesione i o ile punktów/procent. Te same materiały stosowane są tak w ulepszeniach do broni jak i zbroi, dlatego dobrze jest zbierać wszystko.