Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozpoznawać ważne wybory fabularne? | Pytania i odpowiedzi poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Jak rozpoznawać ważne wybory fabularne?

W trakcie przechodzenia gry co pewien czas musisz podejmować ważne wybory i dotyczą one niemal w całości głównego wątku fabularnego - Jak rozpoznawać ważne wybory fabularne? | Pytania i odpowiedzi - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

W trakcie przechodzenia gry co pewien czas musisz podejmować ważne wybory i dotyczą one niemal w całości głównego wątku fabularnego. Wybory mogą mieć przeróżny charakter, dotycząc na przykład wybrania sprzymierzeńca czy ustalenia dalszych losów konkretnej postaci z drużyny. W zależności od obranego wariantu zachowania efekty działania mogą być natychmiastowe lub możesz się o nich przekonać dopiero po pewnym czasie (np. w trakcie kolejnego spotkania z przedstawicielami danej frakcji).

Kluczową kwestią jest umiejętne rozpoznawanie ważnych wyborów, dzięki czemu będziesz wiedział kiedy trzeba bardziej się zastanowić nad dalszymi poczynaniami bohatera. Najważniejsze wybory są mianowicie oznaczane krótkimi opisami pojawiającymi się po najechaniu kursorem na daną opcję dialogową i przykład jednego z nich jest na powyższym obrazku. To bardzo przydatna kwestia, gdyż podświetlając dany wybór możesz wstępnie dowiedzieć się co on za sobą pociągnie. Gra nie wyjaśnia oczywiście wszystkiego, tak więc jeśli chcesz się należycie zabezpieczyć to dobrze jest przed rozpoczęciem rozmowy z ważnymi wyborami zapisać sobie stan gry i potestować różne warianty zachowania.

Uwaga - Wszystkie główne wybory fabularne przedstawione zostały w poradniku z opisem przejścia gry.

Uwaga - Do sprawdzania skutków podejmowanych decyzji możesz użyć aplikacji Dragon Age Keep, która pozwala na odkrycie najważniejszych wyborów i ich modyfikację. Wspomniana usługa opisana została w rozdziale Tworzenie postaci.