Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mikstury, toniki i granaty w Dragon Age Inkwizycja | Walka poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Mikstury, toniki i granaty

Przykładowe okno wyposażania postaci w mikstury - Mikstury, toniki i granaty w Dragon Age Inkwizycja | Walka - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Przykładowe okno wyposażania postaci w mikstury

Podczas walk niezastąpione są różnego rodzaju substancje wspomagające walkę. Domyślnie dostępne są tylko dwa miejsca na dowolne mikstury, trzecią odblokować można używając punktów Inkwizycji. Występują trzy kategorie substancji: mikstury, posiadające własności aktywne, jak leczenie, regeneracja, zwiększenie dostępnej ilości many itp., kolejno toniki: te pasywnie oddziałują w wyznaczonym czasie na bohatera zapewniając mu wskazane odporności lub zwiększające wartość pancerza, ostatnia kategoria to granaty, które można używać obszarowo w trakcie walki. Domyślnie posiadasz jedynie miksturę leczenia, która jest darmowa i uzupełniana przy każdorazowym odwiedzeniu bazy i odpoczynku. Pozostałe mikstury należy wytwarzać ze znalezionych składników, o czym w rozdziale crafting. By zmienić używane mikstury wystarczy, że użyjesz stołu do tworzenia mikstur i przeciągniesz do zasobnika wybraną butelkę. Aby wytworzyć miksturę , po przeciągnięciu jej do zasobnika kliknij na nią (musisz posiadać ilość surowca opisanego po prawej stronie ekranu).

Na co warto w pierwszej kolejności wskazać uwagę, to fakt, że ilość noszonych mikstur jest ograniczona (można ją zwiększyć dzięki punktom Inkwizycji). Bardzo istotny fakt - wszyscy towarzysze korzystają z jednego zasobnika mikstur. Używają oni jedynie mikstury leczenia, ale po użyciu znika ona ze wspólnego zasobnika.

Nowe mikstury pozyskujesz w trakcie wykonywania zadań dodatkowych, operacji na mapie taktycznej i wraz z postępem fabuły. Schematy możesz znaleźć także poukrywane w świecie gry. Każdą z mikstur można ulepszyć, aby zwiększyć parametry jej działania.