Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Żelazny Byk (The Iron Bull) | Romanse w Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Żelazny Byk (The Iron Bull)

Żelazny Byk - Żelazny Byk (The Iron Bull) | Romanse w Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Żelazny Byk

Kto może nawiązać romans z Żelaznym Bykiem? Z Żelaznym Bykiem możesz na poważnie związać się niezależnie od tego czy grasz mężczyzną czy kobietą (jest on biseksualny). Możesz też grać postacią dowolnej rasy.

Jak budować pozytywne relacje z Żelaznym Bykiem? Nie musisz jakoś szczególnie pilnować się w trakcie rozmów z Żelaznym Bykiem, bo bardzo trudno jest go do siebie zrazić. Wyjątkiem są główne questy związane z templariuszami i zbuntowanymi magami - w obu przypadkach na koniec danego questu wybierz wariant zachowania dający danej frakcji swobodę wyboru (nie zmuszaj ich na siłę do przyłączenia się do Inkwizycji). Poparcie Żelaznego Byka możesz również zyskać zabijając kultystów Venatori oraz wielkie smoki z jego udziałem. Nie zapomnij też o wybieraniu wszystkich opcji dialogowych oznaczonych ikoną serca.

Ważniejsze kroki:

  • Musisz kontynuować budowanie z Żelaznym Bykiem pozytywnych relacji i wyczekiwać momentu odblokowania pierwszego powiązanego z nim zadania - "Wymagania Qun" (Demands of the Qun). Zalicz przy najbliższej okazji ten quest, w miarę możliwości dokonując tego z Żelaznym Bykiem w drużynie.
  • W dalszym ciągu dbaj o poprawianie relacji. Jakiś czas po przenosinach do Podniebnej Twierdzy Żelazny Byk powinien ci zaproponować udanie się do prywatnej komnaty. Po przespaniu się z Żelaznym Bykiem będziesz musiał podjąć bardzo ważną decyzję - możesz zdecydować się na nawiązanie intymnych relacji na jego (luźnych) zasadach lub odrzucić jego propozycję (bezpowrotnie zaprzepaścisz w ten sposób szanse na dalsze romansowanie z Żelaznym Bykiem).
  • W trakcie kolejnych spotkań z Żelaznym Bykiem musisz mu dać do zrozumienia, że zależy ci na poważniejszym związku. Doprowadzi to do odblokowania nowego questu powiązanego ze wspomnianym qunari - "Trudna miłość" (Tough Love). Zaliczenie tego zadania nie jest łatwe, bo musisz pokonać jakiegoś smoka i z pozostawionego przez wielką bestię zęba przygotować prezent dla Żelaznego Byka w postaci naszyjnika.
  • Ważnym momentem jest samo przekazanie prezentu, albowiem po ponownym przespaniu się z Żelaznym Bykiem zostaniecie przyłapani przez Józefinę, Cullena i Kasandrę. Jeśli stwierdzisz w obecności tych postaci, że łączył Cię z Żelaznym Bykiem jedynie przelotny romans to dobiegnie on końca. Musisz potwierdzić przy wszystkich, że jesteście w stałym związku (wybór ten zostanie nagrodzony dodatkową scenką przerywnikową).