Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Solas | Romanse w Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Solas

Solas - Solas | Romanse w Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Solas

Kto może nawiązać romans z Solasem? Z Solasem możesz na poważnie związać się wyłącznie jeśli grasz kobietą, która dodatkowo jest reprezentantką rasy elfów.

Jak budować pozytywne relacje z Solasem? W trakcie wszystkich rozmów, w których bierze udział Solas (niezależnie od tego czy rozmawiacie w cztery oczy czy w szerszym gronie), wybieraj w miarę możliwości opcje dialogowe potwierdzające wysoki stopień inteligencji głównej bohaterki, jej poparcie dla działalności magów oraz szeroką pojętą ciekawość wobec otaczającego ją świata (ze szczególnym uwzględnieniem Pustki). Nie zapomnij też o wybieraniu wszystkich opcji dialogowych oznaczonych ikoną serca.

Uwaga - Pilnuj się podczas rozmów na tematy związane z obyczajami elfów, bo nieprawidłowe odpowiedzi mogą doprowadzić do utraty części punktów poparcia.

Ważniejsze kroki:

  • Budowanie pozytywnych relacji z Solasem oznacza konieczność odbywania z elfem baaardzo długich rozmów, w trakcie których dobrze jest dogłębnie wyczerpywać kolejne tematy (zwłaszcza te dotyczące magii oraz Pustki). Dodatkowo podczas rozgrywania głównego questu związanego z templariuszami lub magami radziłbym na sam koniec przyjąć ich jako sojuszników Inkwizycji. Relacje z Solasem ulegną wyraźnemu przyśpieszeniu dopiero po przeprowadzce do Podniebnej Twierdzy - jeśli dostatecznie rozwinąłeś stosunki z tą postacią to czeka Cię czuły pocałunek po tym jak wspólnie odwiedzicie Azyl w Pustce.
  • Zadbaj oczywiście o to żeby jak najwcześniej rozpocząć zaliczanie zadań powiązanych z Solasem. Mowa tu o questach "Mierzenie Zasłony" (Measuring the Veil) oraz "Piękna, nowa Pustka" (All New, Faded for Her). Warto w tym miejscu odnotować, że drugie z wymienionych wyżej zadań musisz ukończyć w taki sposób żeby nie zrazić do siebie Solasa, tj. uwolnić przemienionego w demona pychy ducha bez zabijania go (zniszcz wszystkie kamienie przyzwania). Daj dodatkowo Solasowi wolną rękę w zamordowaniu magów odpowiedzialnych za przyzwanie ducha.
  • Podczas zaliczania głównego zadania "Oczy i serca przebiegłe" (Wicked Eyes and Wicked Hearts) będziesz mógł rozegrać krótki "epilog" romansu z Solasem. Unikalna scena ze spotkania z tą postacią załączy się też pod sam koniec gry, już po załatwieniu spraw w Świątyni Mythal.