Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kasandra (Cassandra) | Romanse w Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Kasandra (Cassandra)

Kasandra - Kasandra (Cassandra) | Romanse w Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Kasandra

Kto może nawiązać romans z Kasandrą? Z Kasandrą możesz na poważnie związać się wyłącznie jeśli grasz mężczyzną, niezależnie od wybranej rasy. Jeżeli grasz jako kobieta to będziesz mógł jedynie niezobowiązująco poflirtować z Kasandrą i do żadnych poważniejszych zmian w relacjach z tą postacią to nie doprowadzi (Kasandra po kilku próbach flirtu ostatecznie stwierdzi, że interesuje ją jedynie pozostanie przyjaciółkami).

Jak budować pozytywne relacje z Kasandrą? W trakcie wszystkich rozmów, w których bierze udział Kasandra (niezależnie od tego czy rozmawiacie w cztery oczy czy w szerszym gronie), wybieraj w miarę możliwości opcje dialogowe popierające działalność Zakonu (Chantry). Oprócz tego staraj się dobierać kwestie utwierdzające innych w przekonaniu, że główny bohater wierzy w bycie heroldem Andrasty (zbawcą). Nie zapomnij też o wybieraniu wszystkich opcji dialogowych oznaczonych ikoną serca.

Ważniejsze kroki:

  • Musisz kontynuować budowanie z Kasandrą pozytywnych relacji i zaliczyć dwa powiązane z nią drobne zadania (te z kategorii Wewnętrzny Krąg), a mianowicie "Niedokończone sprawy (Unfinished Business)" oraz "Wstydliwa lektura" (Guilty Pleasures), do którego potrzebna będzie pomoc Varrika. Zdecydowanie najważniejsze jest zadanie zatytułowane "Obietnica zniszczenia" (Promise of Destruction). Ukończ przy najbliższej okazji ten quest.
  • Po ukończeniu zadania "Obietnica zniszczenia" spotkaj się po raz kolejny z Kasandrą. Jeżeli dostatecznie rozwinąłeś relacje z Kasandrą to powinna ona zasugerować spotkanie się w jakimś ustronnym miejscu. Podczas tego spotkania bardzo ważne jest to żeby podkreślić swoje zainteresowanie Kasandrą, bo w przeciwnym wypadku na dobre pogrzebiesz swoje szanse wejścia z nią w poważny związek.
  • Kolejny krok to zaopatrzenie się w trzy przedmioty w ramach pobocznego zadania "Idealny romans" (The Ideal Romance). Pierwszy z nich to książka z poezją, która znajduje się w ofercie handlarza księgami przebywającego w wiosce Redcliffe w Zaziemiu. Dwa pozostałe przedmioty to kwiaty i świece, które możesz zakupić od jednego z handlarzy z Val Royeaux.
  • Po wejściu w posiadanie wspomnianych wyżej obiektów porozmawiaj ponownie z Kasandrą w Podniebnej Twierdzy, tak by główny bohater mógł zaproponować jej spotkanie w romantycznym miejscu i wykorzystać na jego potrzeby zakupione wcześniej przedmioty.
  • Po spędzeniu nocy z Kasandrą załączy się kolejna scena z rozmowy. Ponownie musisz potwierdzić swoje zainteresowanie wejściem w stały związek z Kasandrą (przekreśli on szanse romansowania z innymi postaciami).