Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Józefina (Josephine) | Romanse w Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Józefina (Josephine)

Józefina - Józefina (Josephine) | Romanse w Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Józefina

Kto może nawiązać romans z Józefiną? Z Józefiną możesz na poważnie związać się niezależnie od tego czy grasz mężczyzną czy kobietą (jest ona biseksualna). Możesz też grać postacią dowolnej rasy.

Jak budować pozytywne relacje z Józefiną? Nie musisz jakoś szczególnie pilnować się w trakcie kolejnych spotkań z Józefiną. Staraj się po prostu wyczerpywać wszystkie opcje dialogowe i zgadzać się z nią po tym jak podzieli się swoją opinią na jakiś temat.

Ważniejsze kroki:

  • Józefina nie może być członkiem drużyny, tak więc odbywaj rozmowy z nią w siedzibie Inkwizycji (najpierw w Azylu, później w Podniebnej Twierdzy) po każdej dłuższej wyprawie. Po tym jak dostatecznie rozwiniesz swoje relacje z Józefiną pojawi się okazja do zaliczenia jej pierwszego pobocznego zadania - "Los spotkał ich smutny" (Of Somewhat Fallen Fortune). Ukończ ten quest i udaj się na nowe spotkanie z Józefiną, które powinno zakończyć się pocałunkiem.
  • Bierz udział w kolejnych rozmowach z Józefiną, w szczególności szukając okazji do wypytania kobiety o jej orlesiańskich przodków. Odblokujesz dzięki temu drugi quest Józefiny - "Heraldyka od Herolda" (Heraldry from a Herald). Także i to zadanie musisz zaliczyć.
  • Po raz kolejny musisz zaczekać na odblokowanie się nowego (ostatniego już) questu Józefiny. Będzie to zadanie "Niespodziewane zaręczyny" (An Unexpected Engagement) i dowiesz się od Józefiny, że jej rodzice planują wydać ją za mąż bez jej zgody za Lorda Otranto. Musisz zająć się tym zadaniem, wyzywając wspomnianego arystokratę na honorowy pojedynek. Józefina pojawi się po tym jak przystąpisz do pojedynku i musisz w tym momencie podjąć najważniejszą decyzję - czy chcesz wyznać swoje uczucia i na dobre związać się z Józefiną czy zrezygnować z dalszych starań.
  • Podczas zaliczania głównego zadania "Oczy i serca przebiegłe" (Wicked Eyes and Wicked Hearts) będziesz mógł rozegrać krótki "epilog" romansu z Józefiną, a mianowicie zatańczyć z nią podczas pobytu w Pałacu Zimowym.