Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Blackwall | Romanse w Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Blackwall

Blackwall - Blackwall | Romanse w Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Blackwall

Kto może nawiązać romans z Blackwallem? Z Blackwallem możesz na poważnie związać się wyłącznie jeśli grasz kobietą, niezależnie od wybranej rasy.

Jak budować pozytywne relacje z Blackwallem? W trakcie wszystkich rozmów, w których bierze udział Blackwall (niezależnie od tego czy rozmawiacie w cztery oczy czy w szerszym gronie), wybieraj w miarę możliwości opcje dialogowe cechujące się sprawiedliwym i uczciwym podchodzeniem do spraw. Oprócz tego staraj się okazywać innym litość gdy jest to możliwe (np. gdy musisz zadecydować o losie zniewolonego przeciwnika). Nie zapomnij też o wybieraniu wszystkich opcji dialogowych oznaczonych ikoną serca.

Ważniejsze kroki:

  • Do pierwszej ważniejszej rozmowy z Szarym Strażnikiem dojdzie po przenosinach do Podniebnej Twierdzy. Blackwall zauważy, że zaloty ze strony głównej bohaterki nie są niewinne i uzna je za niestosowne. Nie przejmuj się jego reakcją i w dalszym ciągu szukaj okazji do wybierania opcji dialogowych z ikoną serca.
  • Równolegle do poprawiania stosunków z Blackwallem zajmuj się zaliczaniem kolejnych części jego pierwszego osobistego zadania - "Szare wspomnienia" (Memories of the Grey). W celu ukończenia tego questu musisz odwiedzić wiele różnych lokacji i część z nich jest odblokowywanych dopiero po dotarciu do Podniebnej Twierdzy.
  • Po ukończeniu questu "Szare wspomnienia" musisz na tyle rozwinąć pozytywne relacje z Szarym Strażnika żeby zaprosił on główną bohaterkę do wzięcia udziału we wspólnej wyprawie do Wybrzeża Sztormów w ramach nowego pobocznego zadania - "Wyjaśnienia" (Explanations). Ukończ ten quest.
  • Jakiś czas po ukończeniu zadania "Wyjaśnienia" Blackwall zniknie z Podniebnej Twierdzy i nie będziesz go też mógł wybierać jako aktywnego członka drużyny. Nie przejmuj się, bo wydarzenie to jest związane z jego ostatnim pobocznym questem - "Objawienia" (Revelations). Udaj się do Val Royeaux z zamiarem zaliczenia tego zadania.
  • Podczas zaliczania zadania "Objawienia" musisz spotkać się z Blackwallem przebywającym w więzieniu i następnie powrócić do Podniebnej Twierdzy żeby wykonać osąd na Szarym Strażniku. Jeśli nadal walczysz o względy Blackwalla to musisz zachować się na jeden z dwóch sposobów - pozwolić mu na wyruszenie na spotkanie z Szarymi Strażnikami lub oddać decyzję o jego w dalszym losie w jego ręce. Na sam koniec spotkaj się z Blackwallem w stajni w Podniebnej Twierdzy żeby wejść z nim w pełnoprawny związek i mieć okazję do tego żeby się z nim przespać.