Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Unikalna umiejętność Inkwizytora w Dragon Age Inkwizycja | Lista umiejętności poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Unikalna umiejętność Inkwizytora

Oprócz umiejętności opisanych na poprzednich stronach tego rozdziału występuje jeszcze jedna dodatkowa - Znamię Szczeliny (Mark of the Rift) - Unikalna umiejętność Inkwizytora w Dragon Age Inkwizycja | Lista umiejętności - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Oprócz umiejętności opisanych na poprzednich stronach tego rozdziału występuje jeszcze jedna dodatkowa - Znamię Szczeliny (Mark of the Rift). Jest ona zupełnie niezależna od zwykłych umiejętności i przez to dość wyjątkowa. Zdolność ta jest mianowicie zarezerwowana wyłącznie dla głównego bohatera i niezależnie od wybranej na początku gry klasy postaci ma ona zawsze takie same właściwości.

Umiejętność Znamię Szczeliny jest przyznawana w sposób automatyczny i ma to miejsce w trakcie zaliczania głównego zadania "W twym sercu gorzeć będzie" (In Your Heart Shall Burn). Zostanie ona konkretnie dodana do paska szybkiego wyboru tuż po znalezieniu się w jaskiniach po ucieczce z wioski Azyl (Haven). Działanie tej zdolności polega na wytworzeniu tytułowej szczeliny, która przyciąga do siebie okolicznych wrogów i zadaje im bardzo duże obrażenia.

Korzystanie z umiejętności Znamię Szczeliny jest niestety bardzo mocno limitowane. Zdolność ta nie jest "zasilana" przez wytrzymałość czy manę. Zamiast tego musisz dysponować punktami skupienia (Focus), które gromadzi się znacznie wolniej. Wspomniane punkty możesz pozyskiwać na dwa zasadnicze sposoby - zabijając kolejnych przeciwników oraz wykonując kombinacje zdolności jako cała drużyna.

Uwaga - Koncentracji nie musisz używać wyłącznie na potrzeby Znamienia Szczeliny, albowiem jest ona również wykorzystywana do odpalania potężnych zdolności związanych z obraną specjalizacją (po jednej zdolności na specjalizację). Musisz w rezultacie wybierać która z umiejętności w danym momencie gry bardziej ci się przyda.