Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Kolebka Sulevina | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Informacje wstępne

Posąg w Kolebce Sulevina - Informacje wstępne | Kolebka Sulevina | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Posąg w Kolebce Sulevina

Kolebka Sulevina to mini-lokacja, do której dostęp uzyskasz znajdując w Emprise du Lion zapiski tyczące o Ostrzu Sulevina. W tym miejscu znaleźć musisz 4 części miecza, z którego później Dagna w Podniebnej Twierdzy (Skyhold) będzie mogła wykonać dla ciebie legendarny miecz. Spotkasz tu jedynie Truposze i Ożywieńców, którzy wezwani poprzez zapalenie zaświatła na posągach będą w posiadaniu owych części miecza.

Sposób odblokowania tego obszaru świata: Znajdź w Emprise du Lion zapiski dotyczące Ostrza Sulevin - zadanie "Zniszczone Ostrze" (szczegółowe omówienie tego questu odnajdziesz w poradniku z opisem przejścia gry).

Sugerowany poziom doświadczenia: W ruinach znajdziesz jedynie Ożywieńców i Truposze. Poziom wystarczający do bezproblemowego wykonania zadania w lokacji to 11.

Ważne informacje:

1) W przeciwieństwie do wielu innych mniejszych lokacji do tej będziesz mógł powrócić w każdej chwili korzystając z Mapy Świata. Dlatego jeśli uznasz, że masz za niski poziom, by pokonać wrogów, w każdej chwili będziesz mógł się wycofać i wrócić później.

2) By zebrać części miecza musisz użyć zaświatła, by zapalić cztery posągi w ruinach, a następnie pokonać przybyłych Ożywieńców.

3) W lokacji znajdziesz również jeden glyph (runę) oraz kawałek mozaiki.