Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Caer Oswin | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Informacje wstępne

Zamek Caer Oswin - Informacje wstępne | Caer Oswin | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Zamek Caer Oswin

Caer Oswin to siedziba Poszukiwaczy. Odwiedzisz ją tylko raz w trakcie wykonywania zadania Wewnętrznego Kręgu dla Kasandry - "Obietnica Zniszczenia" (Promise of Destruction). Jest to następne z kolei zadanie, które będziesz mógł wykonać dla towarzyszki, dlatego nie otrzymasz go w pierwszej kolejności. Zamek jest prostą lokacją, nie zawierającą wielu przedmiotów i nie posiadającą żadnych sekretów. Jedynie na przeszkodzie będą stali liczni wrodzy Poszukiwacze.

Sposób odblokowania tego obszaru świata: Wykonuj zadania dla Kasandry (zadania Wewnętrznego Kręgu, dostępne po przybyciu do Podniebnej Twierdzy), aż otrzymasz zadanie "Obietnica Zniszczenia". Użyj wtedy Mapy Wojennej, aby udać się do Caer Oswen.

Sugerowany poziom doświadczenia: Zadania będziesz mógł podjąć się dopiero w Podniebnej Twierdzy (Skyhold), a wtedy zapewne będziesz posiadał poziom wystarczający do wykonania zadania. Zalecany poziom to około 13-15, lecz w związku z niedużą ilością przeciwników wystarczający mógłby być nawet 10.

Ważne informacje:

1) Do lokacji nie będziesz miał możliwości powrotu, dlatego wszelkie skarby zbieraj od razu.

2) Kasandra będzie twoim obowiązkowym towarzyszem podczas wykonywania tego zadania. Jeśli nie jest ona twoją stałą towarzyszką, upewnij się, aby wyposażyć ją w broń i zbroję.

3) Mimo niskiego poziomu większości przeciwników podczas podróży po zamku na koniec czeka cię walka z Wielkim Poszukiwaczem Luciuszem, który może się okazać wyzwaniem, dlatego bądź gotów do tej walki.