Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Pałac Zimowy | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Informacje wstępne

Wejście do Pałacu Zimowego - Informacje wstępne | Pałac Zimowy | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Wejście do Pałacu Zimowego

Pałac Zimowy (The Winter Palace) to lokacja zastrzeżona tylko i wyłącznie dla zadania "Oczy i serca przebiegłe". Do lokacji nie będziesz mógł później powrócić, więc wszystkie sprawy załatw podczas wykonywania zadania. Podobnie sprawa wygląda z niektórymi obszarami zamku: nie będziesz mógł powrócić na "Zewnętrze", ani do wschodniego dziedzińca przy zakończeniu wątku głównego. Nie znajdziesz tu klasycznych sekretów jak mozaiki, czy butelki, lecz zadanie posiada własne sekrety powiązane z zadaniami pobocznymi.

Sposób odblokowania tego obszaru świata: Musisz wybrać z mapy wojennej operację zadania "Oczy i serca przebiegłe" (Wicked Eyes and Wicked Hearts) kosztującą 30 punktów władzy. Dostępna jest po wykonaniu zadania z głównej kampanii: "Z popiołów".

Sugerowany poziom doświadczenia: W lokacji nie będziesz tak naprawdę musiał wiele walczyć, wszystko może się sprowadzić do konieczności pokonania jedynie kilku przeciwników i zamknięcia jednej Szczeliny; gorzej jeśli zdecydujesz się na walkę z bossem. Zalecany przez grę poziom doświadczenia to 12-15, lecz jeśli nie zamierzasz podejmować ostatecznej walki, to wystarczy zdecydowanie 10-11 poziom.

Ważne informacje:

1) W Pałacu Zimowym znajdują się sekrety będące częścią zadań pobocznych, dzięki którym możesz zdobyć dodatkowe doświadczenie. Wykonując poboczne czynności i zbierając dodatkowe przedmioty (jak np. elfi medalion w kwaterach) otrzymasz dodatkowe opcje dialogowe na zakończenie zadania.

2) Jeśli chcesz uzyskać dostęp do zebrania Skrytek Rudej Jenny, musisz wziąć ze sobą do drużyny Serę.

3) Pałac można podzielić na dwie części: dostępną i zakazaną dla gości. W częściach niedostępnych punkty aprobaty dworu będą opadać, a gdy ci ich zabraknie zakończysz zadanie niepowodzeniem. Punkty możesz odnowić np. poprzez zbieranie kaprysów, kulturalne rozmowy z ważnymi osobami.

4) Niektóre drzwi są zamknięte, a do ich otwarcia potrzebujesz specjalnych statuetek halli. Niestety w Pałacu są drzwi, które w sumie wymagają więcej statuetek niż jest możliwość zebrania. Zanim zaczniesz pochopnie otwierać drzwi przeczytaj w rozdziale poświęconemu zadaniu, które drzwi warto jest otworzyć.