Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Święte Równiny | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Informacje wstępne

Święte Równiny (Exalted Plains) to stosunkowo duża lokacja, do której możesz udać się w dowolnym momencie rozgrywki po odblokowaniu sobie dostępu do Podniebnej Twierdzy (Skyhold). Eksploracja tego obszaru świata nie jest obowiązkowa, albowiem nie zalicza się tu żadnych questów powiązanych z głównym wątkiem fabularnym gry. Nie oznacza to jednak oczywiście, że powinieneś całkowicie zignorować Święte Równiny. Możesz tu wykonać wiele opcjonalnych zleceń jak również wejść w posiadanie wielu wartościowych przedmiotów.

Sposób odblokowania tego obszaru świata: Musisz wybrać z mapy wojennej operację "Zbadaj Święte Równiny" i ją zaliczyć. Jest to możliwe tylko jeśli dysponujesz co najmniej 8 punktami władzy.

Sugerowany poziom doświadczenia: Święte Równiny nie są zbyt wymagającym obszarem jeśli chodzi o sugerowany poziom doświadczenia członków drużyny. Do większości miejsc możesz bez żadnych problemów zajrzeć drużyną z 10-11 poziomu doświadczenia. Jedynie potyczki z bardziej wymagającymi potworami wymagają awansowania towarzyszy na 12-13 poziom.

Ważne informacje:

1) Zbadanie większości Świętych Równin nie powinno ci przysporzyć większych kłopotów, nie licząc oczywiście konieczności rozprawiania się z licznymi przeciwnikami. Problemy możesz mieć jedynie z większą podziemną świątynią i odsyłam w tym miejscu do poradnika z opisem przejścia gry.