Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
M17 Szmaragdowe Mogiły - Ukryte obszary - Dragon Age: Inkwizycja
M17 Szmaragdowe Mogiły - Ukryte obszary - Dragon Age: Inkwizycja
Powiększ mapę

Ukryte obszary | Szmaragdowe Mogiły | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Ukryte obszary

Na powyższej mapie zaznaczone zostały trudniej dostępne obszary, do których możesz sobie zagwarantować dostęp podczas przemierzania Szmaragdowych Mogił (Emerald Graves).

Drzwi Villi Maurel otwiera się kluczem zabranym od bandytów - Ukryte obszary | Szmaragdowe Mogiły | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Drzwi Villi Maurel otwiera się kluczem zabranym od bandytów

Punkt 1 na mapie wskazuje wejście do Villi Maurel. Jest to jedna z dwóch dodatkowych lokacji powiązanych ze Szmaragdowymi Mogiłami, aczkolwiek tylko z tą miejscówką możesz mieć większe problemy. Willa jest mianowicie domyślnie zamknięta i żeby uzyskać do niej dostęp musisz wejść w posiadanie klucza. Obiekt ten znajduje się na wyposażeniu jednego ze zbirów zgromadzonych przed willą, tak więc po zakończonych walkach przeszukaj dokładnie zwłoki.

Punkt 2 na mapie wskazuje wejście do Chateau d'Onterre, czyli kolejnej dodatkowej lokacji znajdującej się na terenie Szmaragdowych Mogił. W przeciwieństwie do opisanej wyżej willi nie musisz wykonywać żadnych specjalnych czynności żeby zagwarantować sobie prawo zbadania tej lokacji.